عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها
۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

دنيا هنر:

۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها | قصه و داستان، بازیگران و پخش از آی‌فیلم

101 راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها , بازپخش و ساعت پخش و وقت پخش و تکرار سریال 101 راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها از شبکه آی فیلم , قصه و داستان و اسامی بازیگران سریال 101 راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

به گزارش سایت دریایی ها : سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها در ژانر بچه در ۹ قسمت ۴۵ دقیقه ای محصول سال ۱۳۸۳ گروه فیلم و سریال شبکه تهران پايتخت به نویسندگی حجت قاسم زاده اصل، تهیه‌ کنندگی ایرج تقی‌پور و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل هست.

قصه و داستان سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

قصه و داستان نوجوان مخترعی به نام پارساست که در عالم خیالش کنار ارائه اختراعاتش در اینترنت، نظر بیل گیتس، مدیر مایکروسافت را به خودش جلب می‌کرد و به عنوان یک مهندس کنار تجربه در روزهای سفر او به اصفهان کنار او قرار ملاقات می‌گذارد. اتفاقا قرار هست که پدر خوب و مادرش،هم در همان روزها به اصفهان سفر کنند. ولي سفرشان لغو می‌شود و آن ها پارسا را به کلاس تابستانی می‌فرستند. کنار این حال، او تلاش می‌کرد کنار کارهایی مثل انتشار ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها در قالب کتاب منتشرشده و سی دی و جزوه، تعمیر اسباب بازی های یک شهربازی و کارهای دیگر، پول سفرش را تامین کرد.

مجید مظفری نقش پدر خوب پارسا را بازی می‌کرد که یک آرشیتکت موفق هست و در برج میلاد کار می‌کرد و آتنه فقیه نصیری هم در نقش مادر مهر او ظاهر می‌شود که یک پزشک متخصص اطفال هست. آن ها آنقدر گرفتار زندگی خودشان هستند که از فرزندشان غافل شده‌اند و همین ماجراهای زیادی را می‌آفریند. پوریا ابراهیم‌پور کنار تجربه حضور در سریال های مختلف تلویزیونی، در نقش پارسا مخترع روشهای ذله کردن پدر خوب و مادرها ظاهر می‌شود و ارسلان قاسمی نقش مسعود، دوست صمیمی او را بازی می‌کرد.

وقت پخش و تکرار سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها از شبکه آی فیلم

سري مجموعه تلویزیونی ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها از جهارشنبه ۱۲ مهر ماه ۹۶ هر وقت ساعت ۱۷ از شبکه آی فیلم پخش می‌شود، تکرار اول آن،وقت بعد ساعت ۱ بامداد و تکرار دوم آن ساعت ۹ صبح از شبکه آی فیلم پخش می‌شود.

بازیگران سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

پویا ابراهیم‌پور
آتنه فقیه نصیری
احمد نجفی
ارسلان قاسمی
مجید حیدری‌نیا
بهناز جعفری
شهاب محمدی
مجید مظفری
داوود اسدی
مجید مشیری
ترلان پروانه
محمد ربانی‌پور
یونس غزالی
مهران رجبی
مهتاب رباطی
علی سلطان‌ محمدی
احمد یاوری
علیرضا جعفری

لینک مطلب

۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر خوب و مادرها

منبع :www.daryaiha.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز