سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » گرامیداشت زادروز رئیس جمهور پیشین کشورمان
گرامیداشت زادروز رئیس جمهور پیشین کشورمان

گرامیداشت زادروز رئیس جمهور پیشین کشورمان

دنيا هنر:

گرامیداشت زادروز رئیس جمهور پیشین کشورمان

جشن زادروز محمود احمدی نژاد در سن شصت و یک سالگی اش برگزار گرديد ظاهرا هوادارن وی این جشن زادروز را برای او برگزار کرده اند. وی رئیس جمهور پیشین کشورمان بوده هست.

 کیک‌ زادروز ۶۱سالگی محمود احمدی‌نژاد که یکی از هوادارانش شب گذشته فرستاده هست.

محمود احمدی‌نژاد (متولد ۶ آبان ۱۳۳۵) سیاستمدار ایرانی هست که ششمین رئیس‌جمهور ایران از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ مي باشد. وی همچنین از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶ اولین استاندار اردبیل و از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ پنجاه و سومین شهردار طهران مي باشد. او هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانش‌یار دانشگاه علم و صنعت ایران هست.

او در آرادان گرمسار در استان سمنان به دنیا آمد و در یک سالگی به همراه خانواده به طهران مهاجرت نمود.
در سال ۱۳۵۴ برای تحصیل در مهندسی راه و ساختمان وارد دانشگاه علم و صنعت ایران گرديد.
پس از انقلاب ۱۳۵۷، به عنوان نماینده علم و صنعت در جلسات انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌ها شرکت می‌نمود.
احمدی‌نژاد تحصیلات خود را در این دانشگاه تا اخذ دکترای مهندسی عمران ادامه داد و در ۱۳۶۸ به عضویت هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران درآمد.

از جمله اقدامات احمدی‌نژاد در دورهٔ ریاست جمهوری، اجرای طرح تحول اقتصادی مي باشد که طبق آن سوخت سهمیه‌بندی گرديد، و همچنین یارانه‌های سوخت، آب، برق و مواد غذایی تدریجاً حذف به طور نقدی به مردم پرداخت گرديد. از دیگر اقدامات او پروژهٔ مسکن مهر به منظور خانه‌دار کردن خانواده‌های کم درآمد مي باشد. در دورهٔ ریاست جمهوری او روابط کنار کشورهای در حال توسعه بر کشورهای توسعه یافته اولویت یافت و برنامه تلويزيونئ هسته‌ای ایران کنار وجود فشارهای بین‌المللی که منجر به اعمال تحریم‌های اقتصادی شورای امنیت، آمریکا و اروپا علیه ایران گرديد، به پیش برده گرديد. در ۱۳۹۲، حسن روحانی کنار وعده بهبود شرایط کشور و تغییر سیاست‌های اقتصادی، سیاست خارجی و فرهنگی جانشین احمدی‌نژاد گرديد. احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ نامزد گرديد ولی صلاحیت وی مورد تأیید شورای نگهبان قرار نگرفت.

نامه نیوز

لینک مطلب

گرامیداشت زادروز رئیس جمهور پیشین کشورمان

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز