تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » کناره گیری پژمان منتظری از دنیای فوتبال
کناره گیری پژمان منتظری از دنیای فوتبال

کناره گیری پژمان منتظری از دنیای فوتبال

دنيا هنر:

کناره گیری پژمان منتظری از دنیای فوتبال

پژمان منتظری از فوتبالیست های محبوب تیم استقلال هست که چندی پیش به دلیل مصدومیت نتوانست این تیم را همراهی کرد. این مصدومیت باعث نمودند تا از دنیای فوتبال کناره گیری کرده و خداحافظی کرد. خبرهای ضدو نقیضی در این باره شنیده می شود که باید منتظر ماند تا در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

خداحافظی منتظری از فوتبال ، مدافع تیم فوتبال استقلال دچار مصدومیت نمودند و این احتمال می رود از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
پژمان منتظری مدافع تیم فوتبال استقلال که به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف نتوانست چند ماه آبی پوشان را آن طور که باید همراهی کرد.

خداحافظی پژمان منتظری از دنیای فوتبال

کنار پیگیری های صورت گرفته این بازیکن این وقت ها به شرایط ایده آل رسیده و حتی به زودی هم می تواند فیزیوتراپی خود را آغاز کرد ولي طبق اعلام یکی از نزدیکان باشگاه استقلال منتظری به دلیل مصدومیتی که گریبانگیرش شده دیگر نمی تواند به خوبی بازی کرد.

به این ترتیب شنیده می شود مصدومیت منتظری به نوعی هست که احتمال خداحافظی او از دنیای فوتبال وجود داشته باشد ولي گفته می شود این بازیکن نیم فصل به استقلال بازمی گردد و به تمریناتش ادامه می دهد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن می تواند دوباره برای آبی ها به میدان برود یا خیر؟

به گفته برخی منابع آگاه آسیب دیدگی پژمان منتظری شاید کار حضور این بازیکن در فصل جاری را سخت کرده هست لذا احتمال حذف نام وی از لیست استقلال البته کنار نظر پزشکان تیم وجود داشته باشد
باشگاه خبرنگاران

لینک مطلب

کناره گیری پژمان منتظری از دنیای فوتبال

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز