نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” ۲۵ آذر برگزار می‌شود
چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” ۲۵ آذر برگزار می‌شود

چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” ۲۵ آذر برگزار می‌شود

دنيا هنر:

چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” ۲۵ آذر برگزار می‌شود

سرویس موسیقی هنرآنلاین: چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” کنار شعار “جشن همدلی اهالی موسیقی ایران” روز مهم ۲۵ آذرماه و برای اولین‌بار به میزبانی برج میلاد تهران پايتخت برگزار می‌شود. در این پخش، علاوه بر اهدای تندیس طلایی “موسیقی ما” به برگزیدگان نظرسنجی کارشناسی و مردمی، از دو پیشکسوت موسیقی ایران هم به پاس یک عمر فعالیت هنری تقدیر به عمل خواهد آمد.

همچنین وقت شرکت در نظرسنجی چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” تا بیستم آبان‌ماه تمدید نمودند. این نظرسنجی از مردادماه سال جاری در بخش مردمی آغاز شده و همه علاقه‌مندان می‌توانند بهترین‌های موسیقی ایران در سال ۹۵ را در سبک‌های مختلف انتخاب کنند.

به گزارش ستاد برگزاری چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما”، این نظرسنجی طبق روال سال‌های گذشته، در دو شاخه مردمی و کارشناسی برگزار شده و در آن، تمامی آثار رسمی که از روز مهم اول فروردین ۹۵ تا سی‌ام اسفندماه ۹۵ در بازار منتشر شده، مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در شاخه مردمی، کاربران و علاقه‌مندان موسیقی می‌توانند کنار عضویت در سایت موسیقی ما، آرای خود را ثبت کرده و آلبوم‌های برتر سال ۹۵ را در چهار شاخه (موسیقی سنتی و معاصر ایرانی، موسیقی پاپ، موسیقی پاپ-راک و موسیقی تلفیقی و تجربی) و قطعات برتر سال ۹۵ را در سه شاخه (موسیقی سنتی و معاصر ایرانی، موسیقی پاپ و موسیقی تلفیقی) انتخاب کنند.

در شاخه کارشناسی هم طی روزهای آینده دفترچه‌های نظرسنجی (شامل تمام آثار و گزینه‌های سال ۹۵) برای بیش از دویست نفر از کارشناسان و متخصصان زبده موسیقی ارسال می‌شود تا برگزیدگان شاخه کارشناسی نیز مشخص شوند. این شاخه رشته‌های زیر را در بر می‌گیرد: آلبوم برگزیده سال ۹۵ در ۸ رشته (موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی باکلام؛ موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی بی‌کلام؛ موسیقی پاپ؛ موسیقی پاپ-راک؛ موسیقی تلفیقی و تجربی؛ موسیقی فیلم؛ موسیقی کلاسیک، مدرن و ملل و موسیقی محلی و آیینی)، آهنگساز برگزیده سال در ۳ رشته (ایرانی، پاپ و تلفیقی)، تنظیم‌کننده برگزیده پاپ و تلفیقی، ترانه برگزیده سال، ترانه‌سرای برگزیده سال برای سري آثار، ناشر برگزیده سال و کنسرت‌گذار برگزیده سال.

پیش از این قرار خواهد بود برگزیدگان این نظرسنجی در بخش مردمی و کارشناسی، هفته پایانی شهریور و در جریان چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” معرفی شوند، ولي برگزاری این رویداد موسیقایی در آن تاریخ و به دلیل فشردگی پخش سالن‌های موجود، میسر نشد.

چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” کنار شعار “جشن همدلی اهالی موسیقی ایران” روز مهم ۲۵ آذرماه و برای اولین‌بار به میزبانی برج میلاد تهران پايتخت برگزار می‌شود. در این پخش، علاوه بر اهدای تندیس طلایی “موسیقی ما” به برگزیدگان نظرسنجی کارشناسی و مردمی، از دو پیشکسوت موسیقی ایران هم به پاس یک عمر فعالیت هنری تقدیر به عمل خواهد آمد. در روزهای آینده، جزئیات بیشتری از چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” اعلام خواهد نمودند.

لینک مطلب

چهارمین جشن سالانه “موسیقی ما” ۲۵ آذر برگزار می‌شود

منبع :www.honaronline.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز