آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » چشمان گریان جرارد پیکه
چشمان گریان جرارد پیکه

چشمان گریان جرارد پیکه

دنياي ما هنر:

چشمان گریان جرارد پیکه

همانگونه که در این تصویر میبینید اشکان جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا در حال جاری شدن اند به دلیل جدایی کاتالان از اسپانیا و طرفداری این فوتبالیست از آنان امکان جدایی وی از تیم بارسلونا وجود داشته باشد.

 دیروز در کاتالونیا غوغایی به پا خواهد بود. مردم این ایالت جداییطلب در همه پرسی شرکت کردند تا رای به جدایی این ایالت از خاک اسپانیا بدهند.

همزمان کنار این اتفاق پلیس اسپانیا به صدها رای دهند کاتالونیایی حمله و حمله وحشيانه برد و آنها را مورد ضرب و شتمقرار داد. در همین روز مهم بارسلونا کنار لاس پالماس مسابقه داشت، مسابقه ای که کنار تصمیم باشگاه بارسلونابدون حضور تماشاگران برگزار نمودند.

جرارد پیکه مدافع بارسلونا و متعصب ترین هوادار جدایی کاتالان از اسپانیا در پایان این مسابقه دربرابر خبرنگاران اشک ریخت. وی در جمع خبرنگاران مي گويند: « اگر هر یک از مدیران یا فدراسیون فوتبال اسپانیا معتقدند که وجود من برای تیم ملی دردسرساز یا آزار دهنده اند، من کنار کمال میل تیم ملی را ترک می‌کنم.»

مدافع میانی کاتالان بارسلونا سپس به انتقاد از ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا پرداخت و به شیوه‌ای کنایه‌آمیز در مورد او مي گويند: «نخست وزیر در سطحی قرار داشته باشد که همه می‌دانند و در حالی به سراسر دنیا سفر می‌گرداند که نمی‌تواند به زبان انگلیسی صحبت گرداند. او و رئیس دولت از تمام رسانه‌های‌شان برای انتشار اخبار دروغ استفاده می‌کنند. آنها همیشه ما را به عنوان یک اقلیت کم تعداد معرفی کرده‌اند که کنار ایجاد سروصدا زیادی می‌خواهد خودش را به همه نشان دهد منتها نشان داده نمودند که این‌طور نیست. مشخص نمودند که ما نه تنها چندین میلیون نفریم بلکه به شیوه‌ای پرسر و صدا هم نمی‌خواهیم خودمان را نشان دهیم. آنها کاری کردند که خیلی‌ها باور کنند ما کاتالان‌ها انسان‌های بدی هستیم و من هم چیزی ندارم علیه‌شان بگویم. فقط همین را می‌گویم که ما مردم بدی نیستیم و فقط می‌خواهیم رأی بدهیم.»

لینک مطلب

چشمان گریان جرارد پیکه

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز