قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » پیدا شدن خون‌آشام‌ در مالاوی
پیدا شدن خون‌آشام‌ در مالاوی

پیدا شدن خون‌آشام‌ در مالاوی

دنياي ما هنر:

پیدا شدن خون‌آشام‌ در مالاوی

خرافه پرستی در شهر مالاوی بیداد میکند به گونه ای که پس از شایعه پراکنی در زمینه پیداشدن یک خون آشام در این شهر، مردم  به هر کسی که مظنون می شوند وی را به قتل می رسانند و این باعث کشته شدن ۶ تن تاکنون در این شهر شده هست.

 در یکی از روستاهای آمریکا، شایعه پیدا شدن خون‌آشام، جان ۶ نفر را شد.

همراه خرافاتی که در یکی ازروستاهای آمریکا منتشر نمودند، ۶ نفر از شهروندان به طرز مشکوکی کشته شدند. این شهر که مالاوی نام داشته باشد، از دیرباز تحت تاثیر خرافات بی اساسی خواهد بود که جان بسیاری را به خطر انداخته هست.

وجود خون‌آشام‌ یکی از همین خرافه‌هایی هست که موجب سودجویی عده‌ای شده هست. این شایعه باعث شده تا افراد بی‌گناه، یکی پس از دیگری به بهانه‌های مختلف کشته شوند.

این جریان مردم شهر را بسیار ترسانده هست به طوری که اگر به کسی مشکوک شوند بلافاصله وی را به قتل می‌رسانند. قربانیان بیشتر در جاده‌ای منتهی به کوه مولانجه که یک مکان مذهبی هست کشته شده‌اند. مردم این جاده را برای ایجاد امنیت بیشتر مسدود کرده‌اند.

تصاویر زیر مربوط به این روستا و خون‌آشام‌های آن هست.

خون‌آشام‌ها از باورهای خرافی به ادبیات کلاسیک و نوین دنياي ما وارد شده‌اند و امروزه کتاب خواندني‌ها و فیلم‌های فراوانی همراه قصه و داستان‌های متفاوت در مورد آنها ساخته می‌شود.

خون‌آشام در افسانه‌ها و خرافات مردم اروپا، موجودی زنده‌هست که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون مردم می‌مکد. در این تخیلات، خون‌آشام‌ها دندان‌های نیش‌بلندی دارند که همراه آن‌ها از گردن زندگان خون می‌مکند، و معمولاً دارای قدرت‌های فوق بشری از جمله زندگی جاوید و تبدیل کسی که گاز می‌گیرد به خون‌آشام هستند. آنها در آینه دیده نمی‌شوند؛ و دارای پوستی رنگ پریده هستند. بعضی می‌گویند که خون‌آشام‌ها می‌توانند همراه جنان جنیان هم صحبت باشند. در قصه و داستان‌های زیادی خون‌آشام‌ها مردم را به بردگی می‌کشند و خود آنها را نیز به خون‌آشام تبدیل می‌کنند. رسم بر این هست که برای دور کردن خون‌آشام‌ها طلسمهای ویژه‌ای استفاده شود. برای کشتن او باید سرش را از تن جدا نمود و میخی بلند از جنس چوب را به قلب او فروکرد. همچنین در گذشته مردم برای دور کردن خون‌آشام‌ها از سیر استفاده می‌کردند و اعتقاد داشتند که خون‌آشام‌ها از سیر بدشان می‌آید

در افسانه‌ها آمده‌هست که خون اشام‌ها دارای ۲دندان نیش بلند هستند که در گردن قربانی فرومی‌کنند و آنها را می‌کشند. افسانه‌ها قدرتهایی فوق طبیعی به این موجودات نسبت می‌دهند. آنها می‌توانند از گوری به عمق ۲ متر از میان خاک و سنگ بیرون بیایند. می‌توانند خود را یه شکل گرگ و خفاش درآورند یا به آسانی تبدیل به مه شوند و از سوراخ کلیدها رخنهٔ درها به در ميان اتاقها بخزند.

پیدا شدن خون‌آشام در مالاویپیدا شدن خون‌آشام در مالاوی باشگاه خبرنگاران جوان

لینک مطلب

پیدا شدن خون‌آشام‌ در مالاوی

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز