حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » هنرمندان و تهیه غذای نذری برای نیازمندان
هنرمندان و تهیه غذای نذری برای نیازمندان

هنرمندان و تهیه غذای نذری برای نیازمندان

دنياي ما هنر:

هنرمندان و تهیه غذای نذری برای نیازمندان

هنرمندان و تهیه غذای نذری برای نیازمندان

هنرمندان هم در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام حضور یافتند و در تهیه غذای نذری برای نیازمندان کمک کردند به همین منظور آن ها در بهزیستی حضور یافتند. در ادامه هنرمندانی همچون مرضیه برومند و نرگس آبیار را خواهید دید.

جمعی از هنرمندان عرصه سینما ظهر عاشورا همراه حضور در هیاتخانه اطعام محبان اهل بیت در تهیه غذای نذری برای نیازمندان مشارکت کردند.

جمعی از اهالی سینما وقت یکشنبه نهم مهر ظهر عاشورا در هیات خانه اطعام محبان اهل بیت حضورپیدا کردند.

این هیات که به همت موسسه آینه جادو و فیلمنت هر سال در تاسوعا و عاشورا همراه حضور هنرمندانو اهالی سینما تشکیل می‌شود، در کنار عزاداری برای امام حسین به تهیه غذای نذری برای نیازمندانو اهدای آن به مرکز بهزیستی می‌پردازد.

مرضیه برومند, بهروز شعیبی,امیرحسین صدیق, نرگس آبیار, محمد بحرانی و … از جمله هنرمندانی بودندکه در این مراسم شرکت کردند.

بحرانی هم در این مراسم دقایقی را برای حاضرین نوحه خوانی گرداند.

بحرانی دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران پايتخت و مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس هست.وی از سال ۱۳۸۰ وارد تلویزیون گرديد و اکثر کارهایش بچه و عروسکی بوده هست. علاقهٔ بحرانی به نمایش عروسکی از جايزه‌های تئاتر عروسکی دانشجویی آغاز گرديد. او که در آن دوران چند کار در این حیطه داشت، همراه گذر وقت به این سوژه علاقه‌مند گرديد. در سال ۱۳۸۰ در همین حین مریم سعادت که داور یکی از این جايزه‌ها مي باشد کارِ وی پسندید و از او برای کار در یک پخشٔ تلویزیونی دعوت گرداند. از همان‌جا مي باشد که فعالیت او در این مسیر جدی گرديد.[۴] اکثر کارهای وی از سال ۱۳۸۰ که او وارد تلویزیون شده در ژانر بچه و کارهای عروسکی بوده هست.

خبرآنلاین

لینک مطلب

هنرمندان و تهیه غذای نذری برای نیازمندان

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز