آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » هنرآنلاین می‌تواند یک رسانه‌ جریان‌ساز خواهد مي باشد / کیفیت‌ ملاک فستيوال‌های فجر هست
هنرآنلاین می‌تواند یک رسانه‌ جریان‌ساز خواهد مي باشد / کیفیت‌ ملاک فستيوال‌های فجر هست

هنرآنلاین می‌تواند یک رسانه‌ جریان‌ساز خواهد مي باشد / کیفیت‌ ملاک فستيوال‌های فجر هست

دنياي ما هنر:

هنرآنلاین می‌تواند یک رسانه‌ جریان‌ساز خواهد مي باشد / کیفیت‌ ملاک فستيوال‌های فجر هست

هنرآنلاین: مرادخانی در خصوص خبرگزاری هنرآنلاین به خبرنگار این رسانه گفته شد: به نظرم تمام کسانی که در تأسیس این خبرگزاری زحمت کشیده‌اند و تمام کسانی که در حال حاضر در این خبرگزاری فعالیت دارند، شایسته تقدیر هستند. من از تمامی فعالان خبرگزاری هنرآنلاین و همچنین از آقای افضلی عزیز صمیمانه متشکرم.

معاون امور هنری وزارت ارشاد افزود: خبرگزاری هنرآنلاین به عنوان مرجع خبر و اخبار حوزه هنر باید اخباری را منتشر گرداند که کاملاً قابل دفاع و قابل وثوق خواهد مي باشد. باید شرایطی ایجاد شود که هر کسی می‌خواهد حقیقت قضیه در مورد هنر را پیدا گرداند، به خبرگزاری هنرآنلاین مراجعه نماید. این افتخار خیلی خوبی می‌تواند برای هنرآنلاین خواهد مي باشد.

مرادخانی همراه تأکید به اصالت، صحت و دقت در گرفتن و نشر خبر و اخبار، خاطر نشان گرداند: متأسفانه مشکلی که در حوزه رسانه وجود داشته این هست که رسانه‌ها خبر و اخبار را نشر می‌دهند منتها کمتر آن را پیگیری می‌کنند که ببینند انتهای آن اتفاقی که پوشش داده‌اند به کجا رسیده هست. مردم همیشه علاقه‌ دارند که خبر و اخبار حوزه هنر به یک نتیجه‌ای برسد که چه خوب هست اگر خبرگزاری هنرآنلاین ضمن نشر خبر و اخبار، پیگیری خبر و اخبار را هم به عهده بگیرد. در این صورت خبرگزاری هنرآنلاین می‌تواند یک رسانه‌ جریان‌ساز خواهد مي باشد.

علی مرادخانی در خصوص مهمانان غرفه هنرآنلاین در بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات نیز بیان گرداند: امروز آقای آیدین آغداشلو مهمان غرفه هنرآنلاین مي باشد و بزرگداشتی هم برای سالروز میلاد ایشان گرفته گرديد که اتفاق خیلی خوبی مي باشد. شنیده‌ام که صد نفر دیگر از فعالان حوزه هنر هم تاکنون مهمان غرفه هنرآنلاین بوده‌اند یا قرار هست تا ساعت جمعه به این‌جا بیایند. این‌ها اتفاقات خیلی خوبی هست و همه باید کمک کنند تا خبرگزاری هنرآنلاین یک خبرگزاری خوب و مرتب خواهد مي باشد.

DSC_8002

معاون امور هنری وزارت ارشاد در پایان در مورد فستيوال‌های تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی و جديد ترين مد ولباس فجر تأکید گرداند:  برای ما امسال در فستيوال‌های مختلف هنری کیفیت ملاک هست. امیدوارم امسال فستيوال‌های فجر همراه کیفیت‌تر از هر سال برگزار شوند و یک جریان‌سازی در حوزه‌های مختلف هنری به وجود بیاید تا مدیوم‌های مختلف حوزه هنر به سامان بیشتری برسند.

 

لینک مطلب

هنرآنلاین می‌تواند یک رسانه‌ جریان‌ساز خواهد مي باشد / کیفیت‌ ملاک فستيوال‌های فجر هست

منبع :www.honaronline.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز