خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
خانه » نقاشی » نمایشگاه آثار نقاشی علی صادقی
نمایشگاه آثار نقاشی علی صادقی

نمایشگاه آثار نقاشی علی صادقی

دنيا هنر:

نمایشگاه آثار نقاشی علی صادقی

نمایشگاه آثار نقاشی علی صادقی کنار نام «از پیش از این» جمعه ۱۴ مهر در گالری ساربان گشایش می‎یابد.

علی صادقی، دانش‌آموخته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای طهران هست. او کنار خوشنویسی به دنیای هنر وارد و پس از مدت کوتاهی، کنار رتبه ممتاز از انجمن خوشنویسان فارغ‌التحصیل گرديد. او پس از ۶ سال تدریس در این انجمن، کنار تجارب متفاوت و نگاه انتقادی نسبت به رویکردهای سنتی خوشنویسی، وارد دنیای نقاشی گرديد. آثار او، نقاشی فیگوراتیو تا اکسپرسیونیسم انتزاعی را در برمی‌گیرد.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده: این سري را «فاجعه» نظام‌بخشیده هست؛ یا شاید از نظام خالی کرده هست. این کارها، حاصل تلنبار مکرر خاطرات در ذهن هست؛ نوعی بیرون‌زدگی آمیخته کنار تأمل، همراه کنار رنج مضاعف دوباره اندیشیدن؛ آن‌هم به قصد گسترانیدن‌شان بر سطح بوم. سري «از پیش از این» تلاشی هست در راستای تبدیل یک وضعیت به وضعیتی دیگر: پیوند و درهم آمیختگی هیستری خاطرات زیست‌شده و دنيا بیرونی که همواره در تجربیاتی فردی، در پرتو توجه و حساسیت‌های خاص آدمی، به شکل-محتوایی دیگر در می‌آید.

این نمایشگاه که سري‌ای نقاشی اکریلیک روی بوم هست، به کیوریتوری زروان روح‌بخشان، جمعه ۱۴ مهر، در گالری ساربان افتتاح  و تا ۲۴ مهر غیر از سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

منبع: ایلنا

لینک مطلب

نمایشگاه آثار نقاشی علی صادقی

منبع :www.news.naqderooz.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز