ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » نقاشی » نقاشی های ارزان و اصل بخرید/ هنر نباید تبدیل به کالای لوکس شود
نقاشی های ارزان و اصل بخرید/ هنر نباید تبدیل به کالای لوکس شود

نقاشی های ارزان و اصل بخرید/ هنر نباید تبدیل به کالای لوکس شود

دنياي ما هنر:

نقاشی های ارزان و اصل بخرید/ هنر نباید تبدیل به کالای لوکس شود

نمایشگاه نقاشی و تصویرسازی گروهی همراه ارایه آثار ارزان قیمت در کافه گالری شهرزاد واقع در پردیس تئاتر شهرزاد برپاست.

این روزها کافه گالری شهرزاد که در پردیس تئاتر شهرزاد قرار داشته باشد میزبان آثاری هست که همراه هدف ارایه آثار هنری اصل همراه قیمت ارزان روی دیوار رفته هست.

علی انصاری نقاش و گرداوردنده این آثار در مورد این نمایشگاه به خبرنگار مهر مي گويند: این دومین نمایشگاه گروهی هست که جمع آوری می کنم و در این نمایشگاه ۶۴ اثر از هنرمندان جوان و میانسال ارایه شده هست که در واقع از میان هنرمندانی دست به انتخاب اثر زدم که آنها را می شناختم و آثارشان قیمتی مناسب برای خرید توسط قشر متوسط جامعه داشت.

وی ادامه داد: من معتقد هستم امروزه عموما در گالری ها آثاری ارایه می شود که قیمت بالایی داشته باشد و خیلی در دسترس مردم عادی قرار نمی گیرد و هنر تبدیل به کالایی لوکس شده هست در حالیکه همه دوست دارند به جای کارهای کپی خارجی، کارهای اصل از هنرمندان کشورشان در منازل شان داشته باشند. برای کارهای این نمایشگاه علاوه بر اینکه کیفیت خوبی داشته باشد منتها قیمت پایینی تعیین کردیم.

به گفته وی این آثار در ۲ حوزه نقاشی و تصویرسازی همراه تکنیک های متفاوتی ارایه شده اند که ابعاد کوچکترین اثر ۱۵ در ۲۰ سانتیمتر و ابعاد بزرگترین اثر ۴۰ در ۱۴۰ سانتیمتر هست. این آثار از هنرمندانی چون شیوا نیری، بصیر بلبلی، امید طاهری، علی انصاری، آنیما احتیاط، الهام شیروی، آناهیتا شمس، نرگس دلاوری، نگار کریم خانی، مریم کی احمدی و مهسا سادات ساکی روی دیوار رفته هست و از ۸۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزارتومان قیمت گذاری شده هست.

به گفته انصاری علاقمندان به خرید می توانند همراه انتخاب اثر مورد نظر خود به گیشه پردیس تئاتر شهرزاد مراجعه کنند. این نمایشگاه تا آخر مهرماه برپاست.

گالری شهرزاد در خیابان نوفل لوشاتو، نرسیده به خیابان رازی، پردیس تئاتر شهرزاد همه روزه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ میزبان علاقمندان هست.

منبع: مهر

لینک مطلب

نقاشی های ارزان و اصل بخرید/ هنر نباید تبدیل به کالای لوکس شود

منبع :www.news.naqderooz.com
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز