به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » نرم افزار پیش بینی شخصيت فرزند قبل از ولادت
نرم افزار پیش بینی شخصيت فرزند قبل از ولادت

نرم افزار پیش بینی شخصيت فرزند قبل از ولادت

دنياي ما هنر:

نرم افزار پیش بینی شخصيت فرزند قبل از ولادت

نرم افزار پیش بینی شخصيت فرزند قبل از ولادت

رویای دیدن شخصيت فرزند قبل از ولادت آرزوی هر پدر خوب و مادری اند. به تازگی نرم افزاری در این زمینه کنار نام بیبی گلیمپس برنامه تلويزيوني ریزی شده اند که اساس کارش کنار دی ان ای بوده و می تواند شخصيت فرزندتان را قبل از ولادت به شما نشان دهد.

یک شرکت ادعا می کرد که به کمک DNA پدر خوب و مادر مهر می تواند شخصيت کودک نونهال آنها را قبل از ولادت پیش بینی کرد!

به تازگی یک استارتاپ به نام”بیبی گلیمپس”(BABYGlimpse) راه اندازی شده که از “دی.‌ان.‌ای”(DNA) برای پیش‌بینی ویژگی‌هایی که یک کودک نونهال به ارث می‌برد استفاده می‌کرد.

ما دارای دو نسخه از هر ژن هستیم، زیرا از هر یک از والدین خود یک نسخه را به ارث می‌بریم و این دو ژن برای تشکیل ما کنار یکدیگر ادغام می‌شوند.

ولي حتی صفات ظاهری ساده نیز بر اساس دی.‌ان.‌ای قابل تشخیص نیستند زیرا به عنوان مثال تغییرات ژنتیکی که سالیان قبل رخ داده اند علت اصلی رنگ آبی در چشم انسان اند.

محققان این شرکت ادعا می‌کنند که از یادگیری ماشینی و شبکه‌های عصبی برای ایجاد دقیق ترین نمرات خطر پلی ژنیک(چند ژنی) استفاده کرده‌اند.

به عبارت دیگر، آنها از الگوریتم‌های فانتزی برای پیش‌بینی اینکه چگونه تمام ژن‌های مختلف شما ممکن اند کنار ژن‌های شریک زندگی شما ارتباط برقرار کنند، استفاده کرده‌اند.

این شرکت می‌گوید که در این جدید ویژگی‌هایی از قبیل ظاهر فیزیکی و اجدادی و همچنین چیزهایی مانند آلرژی و شخصیت مورد بررسی قرار می‌گیرد و به جای اینکه بگویند که شما و همسرتان قطعا یک بچه کنار چشم آبی خواهید داشت، می‌گویند که به احتمال ۵۰٪ آنها دارای چشم های آبی خواهند مي باشد و نسبت به چه چیزهایی حساسیت خواهد داشت.پیش بینی شخصيت کودک نونهال کنار این حال، این شرکت پیش از این اعلام کرده که فناوری جدید آنها نبایست چیزی فراتر از یک سرگرمی برای والدین مي باشد.

این شرکت در وبسایت خود می‌نویسد: “شما نتیجه میلیاردها تعاملات زنجیره‌ای ناشناخته هستید که در بدن شما رخ می دهد. ما دی.‌ان.‌ای شما را تفسیر می‌کنیم، ولي در این زمینه نمی‌توان نقشی که محیط زیست و شانس در گذشته، حال و آینده فرد بازی می‌کرد را نادیده گرديد.”

ایسنا

لینک مطلب

نرم افزار پیش بینی شخصيت فرزند قبل از ولادت

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز