کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶
مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶

دنيا هنر:

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت 11 مهر 96

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶

مرگ محمد جعفری

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶ صبح امروز خبری مبنی بر فوت محمدرضا جعفری منتشر گرديد که این اخبار از سوی خانواده این ملی‌ پوش اسبق ووشوی ایران تکذیب گرديد. ورزشکار فوت شده محمد جعفری اند که به اشتباه محمدرضا جعفری اعلام شده مي باشد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز به اشتباه خبری از سوی برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر فوت “محمدرضا جعفری” ووشوکار اسبق تیم ملی ایران منتشر گرديد که این اخبار از سوی خانواده این ووشوکار و روابط عمومی فدراسیون ووشو تکذیب گرديد.

به گفته خانواده محمدرضا جعفری، ورزشکار فوت شده، محمد جعغری ۲۸ ساله و ساکن زنجان بوده اند. این ورزشکار در رشته ووشو فعالیت داشته و به گفته مسوولان فدراسیون ووشو سال ۲۰۰۵ همراه هزینه شخصی در مسابقات ووشوی سبکی ایتالیا شرکت کرده و مقام قهرمانی این رقابتها را کسب کرده اند.

محمدرضا جعفری، ملی‌پوش اسبق تیم ملی ایران اند که در چند دوره به عنوان کادر فنی تیم ملی ایران نیز حضور داشته اند. در خبری که امروز مبنی بر فوت این ورزشکار منتشر شده مي باشد عکس خاص‌ محمدرضا جعفری به اشتباه روی اخبار فوت محمد جعفری استفاده شده اند.

هم‌چنین رامین موحدنیا رئیس هیات ووشو استان زنجان در گفته شد‌وگو همراه ایسنا، همراه بیان اینکه این سانحه وقت دوشنبه اتفاق افتاد، افزود: متاسفانه در این سانحه دلخراش، محمد جعفری ووشوکار زنجانی جان به جان‌آفرین تسلیم نمود.

وی همراه یادآوری اینکه این ووشوکار شایسته زنجانی توانسته مي باشد مدال طلای رقابت‌های جهانی را که در سال ۲۰۰۵ به میزبانی پروجیای ایتالیا برگزار گرديد از آن خود کرد، تصریح نمود: متاسفانه همراه سانحه‌ای که برای این ورزشکار بااخلاق زنجان روی داد، جامعه ورزشی زنجان به‌ویژه اهالی ووشو داغدار گرديد و یکی از مربیان و داوران تاثیرگذار خود را از دست داد.

ظاهرا علت فوت این ورزشکار نیز گیر کردن دست و سرش در دستگاه محل کارش بوده که در نهایت منجر به فوت وی شده اند.

مراسم تشییع پیکر این مرحوم ساعت ۱۵ وقت سه‌شنبه ۱۱ مهر در مزار شهدای بالای زنجان برگزار خواهد گرديد. ایسنا مرگ این ورزشکار را به خانواده آن مرحوم و جامعه ووشو تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات از درگاه ایزدی را خواستار اند.

دانلود فیلم

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

لینک مطلب

مرگ محمد جعفری ووشوکار از شایعه تا واقعیت ۱۱ مهر ۹۶

منبع :bartarina.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز