هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان
مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان

مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان

دنيا هنر:

مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان

مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان

مرگ حامد هاکان خواننده معروف 12 مهر 96 + دلیل فوت حامد هاکان

مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان

حامد هاکان

مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ مرگ نابهنگام حامد هاکان هنرور محبوب کشورمان را به جامعه ی هنری تسلیت می گویم دلیل فوت حامد هاکان ایست قلبی گزارش شده اند.

بیوگرافی حامد هاکان

نام: حامد نام خانوادگی: هاکان

محل تولّد: شهر ری

تاریخ تولّد:۱۷/۰۵/ ۱۳۶۲

دارای سه برادر و یک خواهر و هنوز ازدواج نکرده اند.در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده اند و از دوران کودکی به خواندن علاقه زیادی داشته اند و از سن ۶ سالگی خواندن را همراه اشعار مذهبی شروع نمود و بیشتر سنتی کار میکرد ولی در ۱۶یا ۱۷ سالگی روحیاتش تغییر نمود و به سمت موسیقی پاپ کشیده گرديد و به خاطر موقعیت خانوادگیش نمیتوانست هیچ سازی را به خانه ببرد و به همین خاطر آهنگ بسيار زيبا سازی را همراه کامپیوتر و همراه نرم افزارهای موسیقی آغاز نمود ؛ آشناییش همراه کامپیوتر خیلی سریع باعث پیشرفت او گرديد و رشته تحصیلی او کامپیوتر اند ؛ مشوق اصلی خود را در زمینه موسیقی دایی مهربانش میداند که در این راه خیلی به او کمک کرده اند ؛ نام خانوادگیش را از ذاکری نسب به هاکان تغییر داد که این نام ؛ نامی ترکی اند و انتخاب آن قصه و داستان جالبی داشته باشد.

تابستان سال ۱۳۸۳ اولین آلبوم خود را همراه نام (قاتل حرفه ای) همراه ۱۲ تراک بصورت اینترنتی منتشر نمود که از جمله آهنگ بسيار زيبا های آن میتوان به (قاتل حرفه ای ؛ غم دریا ؛ نپیچون مارودیگه ؛ ندای من ؛ خدای من ؛ دنیا ؛ سپیده و……) اشاره نمود. همراه این آلبوم به عنوان یکی از سیاه خوانان موسیقی پاپ معرفی گرديد ، بعد از آن به دنبال موسیقی الکترونیکی و سازهای مربوط به آن رفت و یکی از اولین کسانی مي باشد که از Dj در موسیقی اش استفاده نمود که از جمله آنها میتوان به قطعه زیبای (سگ محلی) اشاره نمود. بعد از آلبوم قاتل حرفه ای حامداز طریق یکی از دوستان همراه محسن چاوشی آشنا گرديد و در آلبوم محسن چاوشی (خودکشی ممنوع) به عنوان خواننده معروف میهمان حضور داشت که از جمله در همین تراک خودکشی ممنوع اوست که همراه محسن چاوشی مصاحبه کوتاهی انجام میدهد و نیز در تراک آهای خبر و اخبار نداری و تراک آخر این آلبوم حظور داشته باشد.

حامد هاکان در تابستان ۱۳۸۴ (آلبوم قاتل حرفه ای ۲) را همراه همکاری محسن چاوشی آماده و روانه بازار نمود و انتشار این آلبوم شهرت آن را دوچندان نمود. سبکی که حامد هاکان به موسیقی پاپ ایران آورد سبک جدیدی مي باشد ، بله سبک سیاه که تا آن ساعت کسی همراه این سبک زیبا آشنا نبود. بعد از (آلبوم قاتل حرفه ای ۲) حامد در سال ۱۳۸۵ آلبوم مشترکی همراه آقای علی ایرج به نام (لوتی دست خوش) را آماده نمود ؛ ولی متاسفانه به دلیل بعضی مسائل این آلبوم روانه بازار نشد و بعضی تراک های این آلبوم بدون اجازه حامد منتشر گرديد. مدتی بعد اعلام نمود آلبومی آماده پخش داشته باشد همراه نام (خود فروش و سود) که اشعار آن را خود او و مریم حیدرزاده سروده اند که بنا به دلایلی آن آلبوم هم منتشر نشد. حامد موسیقی ترکی استانبولی را بسیار دوست داشته باشد و در تنظیم قطعاتش از آن استفاده میکند و ترانه اکثر کارهایش را خودش سروده ولی از ترانه سراهای دیگرهم اشعار میگیرد که ازجمله آنها میتوان به استاد داریوش ایزدپور و زن مریم حیدرزاده اشاره نمود ؛ در کل حامد دوست داشته باشد کاری را بخواند که سوژه داستانش واقعی مي باشد و برای خودش اتفاق افتاده مي باشد.

ائمه اطهار را دوست میدارد و از بین آنها ارادت خاصی به امیر المومنین امام علی (ع) داشته باشد و یک قطعه بسیار زیبا همراه نام (امام علی) را که قرار مي باشد برای تیتراژ آخر یک سریال تلویزیونی پخش شود که این سریال به مرحله پخش نرسید را خوانده که حتی این آهنگ بسيار زيبا از رادیو جوان هم پخش گرديد و آهنگ بسيار زيبا زیبای (دلم به محبت یارم) را همراه صدای زیبای خود برای امام حسین (ع) بازخوانی کرده و یک دمو بسیار زیبا بانام یا زهرا را برای حضرت فاطمه زهرا (س) آماده پخش کرده اند که امید واریم این قطعه زیبا هرچه زودتر بصورت کامل پخش شود.

در سال ۱۳۸۵ برای مدت کوتاهی به کشور امارات رفت و در شهر دبی زندگی نمود و چند قطعه زیبا همراه آهنگ بسيار زيبا سازی استاد حسن شماعیزاده را آماده پخش کرده اند و خودش از سفرهایی که به کشور امارات داشته بسیار راضی اند و اعتقاد داشته باشد در زمینه موسیقی نیز کمک زیادی به او شده اند.

ساخت و انتشار آهنگ بسيار زيبا بسیار زیبای (من کشتمش) از اشعار خانوم ترانه مکرم توسط او دردسرهای زیادی برایش بوجود آورد که جریان مفصلی داشته باشد و بعد از حامد آقایان حمید عسکری و مهدی مقدریان و حسام یار یار این آهنگ بسيار زيبا را بازخوانی کردند که بعد آقای مهدی مقدریان همراه مصاحبه بسیار زیبایشان از حامد هاکان قدردانی کردند.

از ویژگی های اخلاقی حامد میتوان به انتقاد پذیری ، راستگویی ، خوش اخلاقی ، شوخ طبعی و……اشاره نمود. ورزش را دوست داشته باشد و به شطرنج بسیار علاقه داشته باشد.

دانلود فیلم حامد هاکان

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

 

لینک مطلب

مرگ حامد هاکان خواننده معروف ۱۲ مهر ۹۶ + دلیل فوت حامد هاکان

منبع :bartarina.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز