دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » مجروحان اتفاق ناگوار لاس وگاس در کنار ترامپ
مجروحان اتفاق ناگوار لاس وگاس در کنار ترامپ

مجروحان اتفاق ناگوار لاس وگاس در کنار ترامپ

دنياي ما هنر:

مجروحان اتفاق ناگوار لاس وگاس در کنار ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا به همراه همسرش به عیادت اتفاق ناگوار دیدگان در تیراندازی اخیر در لاس وگاس رفتو تصاویری را از این دیدار گرفته اند که درادامه میبینید.

عیادت ترامپ و همسرش از مجروحان اتفاق ناگوار تیراندازی مرگبار در لاس وگاس را مشاهده می کنید.

عکس وقت‌های جدید از اتفاق ناگوار تیراندازی لاس‌وگاس نشان می‌دهد که جسد مهاجم این اتفاق ناگوار بر روی زمین در اتاقش افتاده و در کنار وی دو تفنگ، مقداری گلوله و یک چکش وجود داشته.
مقامات آمریکایی اعلام کردند که این مهاجم برای فهمیدن وقت ورود پلیس‌ها در کارت سرویس روم و همچنین روزنه در ورودی اتاق، دوربین‌هایی جاسازی کرده مي باشد.
همچنین در کنار جسدش بر روی میز یادداشتی بر روی یک کاغذ صورتی نوشته شده مي باشد. پلیس هنوز اعلام نکرده اند که بر روی آن کاغذ چه نوشته شده مي باشد.

ترامپ و همسرش ملانیا برای دلجویی از اتفاق ناگوار‌دیدگان و عیادت از مصدومان این اتفاق ناگوار به لاس‌وگاس سفر کردند و در بیمارستانی که تعدادی از مجروحان اتفاق ناگوار خونین لاس وگاس در آن بستری بودند، حضور پیدا کردند. نکته قابل توجه این دیدار، عکس العمل یکی از مصدومان این اتفاق ناگوار به ورود ملانیا در نزدیکی اتاق وی و البته تاخیر ترامپ برای حضور در کنار همسرش اند.

پلیس محلی در ایالت نوادا به همراه پلیس فدرال آمریکا در تلاش برای کشف انگیزه استیون پَداک ۶۴ ساله عامل حمله وحشيانه مرگبار لاس وگاس اند. این آقا شامگاه یکشنبه، یک اکتبر، در لاس‌ وگاس در یک کنسرت موسیقی حاضران را به رگبار گلوله بست و جان نزدیک به ۶۰ نفر را گرديد و باعث زخمی شدن بیش از ۵۰۰ نفر گرديد.

این اتفاق ناگوار روبروی هتل «مندلی‌ بِی» و در زمانی رخ داد که هزاران نفر در یک فستیوال موسیقی کانتری شرکت کرده بودند. در ویدیوهای منتشر شده صدای رگبار گلوله شنیده می‌شود، بهترين خواننده‌ای که روی سن مشغول اجرا اند، پخش خود را قطع می‌گرداند و جمعیت حاضر، هراسان می‌گریزند یا پناه می‌گیرند.

کشتار اخیر در لاس وگاس مرگبارترین اتفاق ناگوار تیراندازی جمعی در ایالات متحده آمریکا از سال ۱۹۴۹ توصیف می‌شود.

انتخاب

لینک مطلب

مجروحان اتفاق ناگوار لاس وگاس در کنار ترامپ

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز