آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » مادر مهر داریوش فرضیایی از بیمارستان مرخص گرديد
مادر مهر داریوش فرضیایی از بیمارستان مرخص گرديد

مادر مهر داریوش فرضیایی از بیمارستان مرخص گرديد

دنياي ما هنر:

مادر مهر داریوش فرضیایی از بیمارستان مرخص گرديد

داریوش فرضیایی از مجریان محبوب برنامه تلويزيوني کودک نونهال اند که چندی پیش مادرش را به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری کرده مي باشد. خوشبختانه حال مادرش بهبود پیدا کرده و از بیمارستان مرخص شده اند. وی همراه قرار دادن این تصویر از مادرش در صفحه اجتماعی اش خوشحالی خود را از این اتفاق خوب ابراز نمود.

داریوش فرضیایی همراه انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از بهبود حال مادرش خبر و اخبار داد.

عمو پورنگ در جدیدترین پست اینستاگرامی خود از ترخیص مادرش از بیمارستان خبر و اخبار داد و عنوان نمود: جواد عزتی مادر مهر او را در بیمارستان شگفت زده کرده اند.
فرضیایی نوشت: به همراه دوست و یار قدیمی و باوفا «جواد عزتی» که امروز مارو سوپرایز نمود.دمت گرم رفیق بامرام.
پی نوشت :
مادر مهر امروز از بیمارستان مرخص شدند.هورا.

داریوش فرضیایی (۱۳۵۲ تهران پايتخت) برنامه تلويزيوني ساز بخش کودک نونهال و نوجوان تلویزیون اند که بیشتر به خاطر برنامه تلويزيوني عموپورنگ شناخته می‌شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه تلويزيوني، گاه در رسانه‌ها همراه نام عمو پورنگ نیز شناخته می‌شود.

از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما گرديد و فعالیت خود را همراه گزارشگری رادیو آغاز نمود. پس از آن در برنامه تلويزيوني عصر جمعه همراه رادیو در تیپ‌های مختلفی ظاهر گرديد که شاخص‌ترین آنها «گل فرزند پسر» و «ننه بلقیس» مي باشد. همراه برنامه تلويزيوني او «ما و شما» که به کارتون‌های درخواستی بچه‌ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون گرديد. سال ۷۸ همراه سري «تورنگ و پورنگ» بین بچه‌ها شخصيت گرديد و پس از آن در ماه ماه روزه سال ۱۳۸۱ همراه اجرای برنامه تلويزيوني کودک نونهال و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک نونهال و بزرگسال محبوبیت یافت. از دیگر کارهای فرضیائی می‌توان به «شبکه بی‌طرف»، «یکی و تکی»، «باز باران همراه طراوت» و… اشاره نمود. وی به همراه امیرمحمد در برنامه تلويزيوني‌ای که صداوسیما همراه همکاری اداره راهنمایی و رانندگی تدارک دیده مي باشد (همیار پلیس) به عنوان مجری و بازیگر ایفای نقش کرده اند. این دو باز همراه هم در برنامه تلويزيوني‌های دیگری چون «بوستان دوستان پورنگ» و «هزار و شصت و شونزده» و «کتابخانه عمو پورنگ» همکاری خود را ادامه دادند. در این چند برنامه تلويزيوني اخیر او همراه افرادی چون امیرمحمد متقیان (نقش‌های امیرمحمد، گلدون خان، آقا نگهدار و آقا ممنون)، محمدرضا خوارزمی (نقش‌های جوجه و دوددو)، امیر سهیلی (نقش سلطان و بلبل خان و لب و دهن) و ابراهیم شفیعی (نقش پهلون پنبه و نفس بابا و ایاز) و همکار بوده اند.

صفحه اجتماعی داریوش فرضیایی

لینک مطلب

مادر مهر داریوش فرضیایی از بیمارستان مرخص گرديد

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز