آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » لحظه نیش زدن مار به مجری انسان
لحظه نیش زدن مار به مجری انسان

لحظه نیش زدن مار به مجری انسان

دنيا هنر:

لحظه نیش زدن مار به مجری انسان

این کارشناس که در پخش زنده تلویزیونی در حال صحبت در مورد مارها خواهد بود به صورت ناگهانی همراه نیش مار افعی فلسطینی مواجه گرديد. لحظه نیش زدن ویر را در این تصویر میبینید. وی پس از این سانحه به سرعت به بیمارستان منتقل گرديد و زنده ماند.

 رعد الراعی کارشناس مار اهل اردن در یک پخش زنده هنگامی که همراه یک افعی روی دوش خود مشغول صحبت کردن در مورد این خزندگان مرگبار خواهد بود،
در یک لحظه به طور ناگهانی توسط افعی فلسطینی گزیده گرديد. عوامل پشت صحنه که از مشاهده این صحنه بسیار غافلگیر شده بودند، فیلمبرداری را قطع کردند و سراسیمه به سمت او رفتند تا کمکش کنند.

رعد الراعی توسط دوستانش به بیمارستان «البشیر» در اردن منتقل گرديد در حالی که وضعیت مناسبی نداشت، ولي به لطف خداوند همراه پادزهری قوی از فوت حتمی نجات یافت.

گفتنی اند؛ اینگونه مار فوق العاده خطرناک و سمی در فلسطین، غرب سوریه و شمال غربی اردن زندگی می‌کرد که طول آن معمولا به ۸۰ تا ۱۳۰ سانتیمتر می رسد و اغلب رنگ آن زرد استکه خطوطی مارپیچ تیره رنگ روی کل بدنش نقش بسته اند.

لازم به ذکر اند؛ افعی فلسطین یکی از کشنده ترین مارهاست به طوری که ممکن اند نیش آن منجر به قطع عضو شود یا قربانی را به کام فوت بکشد.

باشگاه خبرنگاران جوان

لینک مطلب

لحظه نیش زدن مار به مجری انسان

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز