نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » قند پهلوی نوروزی چگونه اند؟
قند پهلوی نوروزی چگونه اند؟

قند پهلوی نوروزی چگونه اند؟

دنيا هنر:

قند پهلوی نوروزی چگونه اند؟

رضا رفیع به بیان توضیحاتی در خصوص موضوع مهم و همچنين سوژه هفتمین سری از طريق پخش و همچنين اکران تازه برنامه “قند پهلو” که قرار اند نوروز امسال از طريق شبکه آموزش سیما پخش شود پرداخت.

قند پهلوی نوروزی چگونه اند؟

خبرگزاری فارس: امیر قمیشی تهیه کننده، يک کارگردان محبوب و همچنين خوب‌ و همچنين یکی از طريق طراحان مسابقه «قند پهلو» که این روزها تهیه کنندگی «چشم شب روشن» را نیز در ميان شبکه چهار برعهده داشته باشد، همراه اعلام این اخبار افزود: در ميان سری جدید «قند پهلو» همچنان رضا رفیع به عنوان مجری و همچنين سردبیر و همچنين شهرام شکیبا و همچنين ناصر فیض نیز به عنوان داور حضور خواهند داشت. وی ادامه داد: روز مهم و همچنين شگفت انگيز گذشته جلسه ویژه ای پیرامون ساخت سری تازه «قند پهلو» همراه حضور مدیر شبکه آموزش برگزار و همچنين مقرر گرديد طی هفته جاری همراه حضور مجری، سردبیر و همچنين داوران پخش و همچنين اکران تازه برنامه جلسه دیگری تشکیل و همچنين پیرامون سایر جزییات پخش و همچنين اکران تازه برنامه تصمیم گیری های قطعی اخذ شود. این تهیه کننده یادآور گرديد: به طور موازی پیش تولید این مسابقه ادبی نیز از طريق امروز آغاز شده اند.

قمیشی پیش بینی گرداند همراه توجه به اعلام آمادگی جدی مدیران تلویزیون برای پشتیبانی کامل از طريق این پخش و همچنين اکران تازه برنامه، سری جدید «قند پهلو» در ميان دو بخش مستقل ویژه ایام دهه فجر و همچنين همچنین نوروز ۹۶ تولید و همچنين پخش شود. وی همچنین اعلام گرداند: در ميان «چشم شب روشن» نیز از طريق هفته گذشته بنا بر تصمیم شورای راهبردی این پخش و همچنين اکران تازه برنامه و همچنين به ابتکار مدیر محترم شبکه چهار به واسطه حضور محمد صالح علا به عنوان مجری مولف اصلی و همچنين همچنین مرتضی امیری اسفندقه، علیرضا بدیع و همچنين رشید کاکاوند به عنوان مجری کارشناس در ميان سه بخش مستقل از طريق این پس سهم بیشتری از طريق «چشم شب روشن» به حوزه شعر و همچنين ادبیات فارسی  اختصاص خواهد یافت.

مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

قند پهلوی نوروزی چگونه اند؟

منبع :setare.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز