تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » قتل بچه دو سال و نیمه رشتی
قتل بچه دو سال و نیمه رشتی

قتل بچه دو سال و نیمه رشتی

دنيا هنر:

قتل بچه دو سال و نیمه رشتی

اهورا نام بچه بیگناهی اند که توسط ناپدری اش مورد حمله وحشيانه قرار گرفته و سپس به قتل رسیده و صبح امروز به خاک سپرده شده اند. وی به دلیل ضربه شدید مغزی جان خود را از دست داد. پزشکان بیمارستان تعرض جنسی به این بچه را تایید کرده اند؛ پرونده قضایی در مورد نحوه به قتل رسیدن این بچه در حال پیگیری اند.

توضیحات بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا , معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان در مورد قتل اهورا توضیح داد.

دکتر رضا جعفری،در خصوص قتل بچه ۲٫۵ رشتی که همه مردم استان و کشور را عزادار کرده اند،
گفته شد: طی گزارش واصله به خط ۱۲۳ مبنی بر یک مورد بچه آزاری در تاریخ ۲۲ مهرماه سالجاری توسط انتظامات بیمارستان پورسینا، در خصوص بچه اهورا قاسمی، بچه ۲٫۵، که به علت ضربه مغزی در کما اند، تیم اورژانس به این بیمارستان اعزام گرديد.

وی افزود: طی مصاحبه‌ای که همراه پزشک بخش ترومای بیمارستان پورسینا انجام گرديد، نظر وی این مي باشد که بعلت ضربه شدید مغزی، بچه دچار خونریزی مغزی شده اند؛ همچنین طی عکسبرداری که از بدن بچه انجام گرديد محرز گرديد که ریه بچه به علت نامعلومی به شدت آسیب دیده اند‌.

جعفری ادامه داد: طی مصاحبه‌ای که همراه مادر مهربان بچه انجام گرديد، اظهار کرده اند: وقت وقوع سانحه در منزل حضور نداشته اند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان همراه اشاره به مصاحبه‌ای که همراه ناپدری اهورا انجام شده اند، گفته شد: بنا به اظهارات مجتبی قربانزاده ناپدری اهورا، بچه وقت رفتن به سرویس بهداشتی تعادل خود را از
دست داده و محکم به زمین خورده و ضربه مغزی شده اند.

وی تصریح نمود: ناپدری اهورا در خصوص ازدواج اول خود که منجر به طلاق شده و یک دختر بچه ۲٫۵ ساله از آن ازدواج داشته باشد که حضانتش همراه همسر و زوجه اولش اند.

جعفری در پاسخ به سوال کارشناس اورژانس اجتماعی در خصوص جدایی از همسر و زوجه اول خود بیان نمود که علت جدایی به دلیل اعتیاد همسرش بوده اند که بعد از شنیدن این اظهارات کارشناس تیم اورژانس اجتماعی سریعا به بخش ترومای بیمارستان پورسینا مراجعه و در خصوص وقوع تعرض جنسی از پزشک بیمارستان خواستار معاینه و آزمایشات مربوطه گرديد و در طی معاینه وقوع بچه آزاری جنسی تایید گرديد. متاسفانه بدلیل شدت و ‌عمق آسیب، اهورا پس از ساعاتی که در کما مي باشد، فوت می‌گرداند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گیلان اضافه نمود: گزارش پرونده توسط کارشناس تیم اورژانس به حضور معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب رشت داده می‌شود و وی گزارش مربوطه را به شعبه  ۶بازپرسی ارجاع‌ و توسط کارشناس، پرونده در اختیار شعبه ۶ بازپرسی قرار گرديد‌.

جعفری گفته شد: در ادامه پیگیری در راستای کسب اطلاع از سرانجام پرونده قضایی مورد بچه آزاری جسمی و جنسی در خصوص بچه ۲.۵ ساله اهورا قاسمی توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی ۱۲۳ رشت
صورت می‌پذیرد.

ایسنا

لینک مطلب

قتل بچه دو سال و نیمه رشتی

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز