افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » قتل بانو خانم جوان توسط همسرش
قتل بانو خانم جوان توسط همسرش

قتل بانو خانم جوان توسط همسرش

دنيا هنر:

قتل بانو خانم جوان توسط همسرش

 مردی که در این تصویر میبینید یک قاتل اند. وی همسرش که دانشجوی رشته رادیولوژی بوده اند را کنار دستانش خفه کرده و جنازه او را در زیباشهر رها کرده اند. در ادامه صحبت های این قاتل جوان را در زمینه نحوه ارتکاب جرمش خواهید خواند.

وقت چهارشنبه ۱۹ مهرماه فردی کنار مراجعه به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد به مأمورین اعلام داشت که دخترش به نام زیبا (متولد ۱۳۷۸) برای رفتن به دانشگاه از منزل خارج و پس از آن مراجعتی به منزل نداشته اند.

کنار تشکیل پرونده مقدماتی کنار سوژه “فقدان افراد” و به دستور دادیار ارجاع دادسرای ناحیه ۲۷ تهران پايتخت، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران پايتخت بسيار بزرگ قرار شد.

 

کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که فقدانی ( زیبا ) دانشجوی رشته رادیولوژیِ دانشگاه تهران پايتخت – دانشکده پیراپزشکی اند که ساعت ۰۹:۰۰ تاریخ ۱۸ مهر به قصد رفتن به دانشگاه تهران پايتخت از خانه خارج شده، در کلاس درس دانشگاه نیز حاضر شده منتها پس از خروج از دانشگاه ناپدید شده اند.

 

کنار شناسایی جوانی ۲۳ ساله بنام “محمدرضا . ن” به عنوان نامزد فقدانی که از حدود ۴ ماه پیش کنار یکدیگر عقد کرده بودند، کارآگاهان به تحقیق از وی پرداخته و کنار انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که ۱۸ مهرماه آخرین بار زیبا کنار محمدرضا مشاهده شده اند.

 

سرانجام “محمدرضا . ن” ساعت ۱۳:۳۰ وقت جمعه ۲۱ مهر لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل همسرش ( زیبا ) اعتراف نمود.

 

“محمدرضا” در اعترافات اولیه خود گفته شد: وقت سه شنبه ۱۸ مهرماه به دنبال زیبا رفته و او را از مقابل دانشگاه سوار ماشین کردم؛ در مسیر بازگشت به سمت خانه بودیم که کنار یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردیم ؛ کنترل خودم را از دست دادم ؛ کنار دست [ زیبا ] را خفه کردم و بعد از چند دقیقه دیدم که زیبا نفس نمی کشد؛ جنازه را در جاده شهریار رها کرده و به محل سکونتم مراجعه کردم.

سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران پايتخت بسيار بزرگ کنار اعلام این اخبار گفته شد: کنار توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، سوژه به مقام محترم قضایی اعلام، پرونده کنار سوژه «قتل عمـد» تشکیل و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی ، برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران پايتخت بسيار بزرگ قرار شد.

 

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی ، کنار اشاره این سوژه که تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن انگیزه اصلی جنایت در دستور کار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته گفته شد : کنار اعتراف صریح متهم مبنی بر رها کردن جسد مقتول در شهرستان شهریار – جاده سعید آباد ، سوژه به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام و در بررسی های بعمل آمده مشخص نمودند که جسد بانو خانم جوانی ناشناس کنار مشخصات مقتول‌ در محل اعلامی از سوی متهم ( جاده سعید آباد ) کشف و به پزشکی قانونی منتقل شده اند.

مهر

لینک مطلب

قتل بانو خانم جوان توسط همسرش

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز