سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » فیلم ایستگاه متروک | قصه و داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم
فیلم ایستگاه متروک | قصه و داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم ایستگاه متروک | قصه و داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

دنيا هنر:

فیلم ایستگاه متروک | قصه و داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم ایستگاه متروک | قصه و داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

ایستگاه متروک , فیلم سینمایی ایستگاه متروک , ساعت پخش و تکرار فیلم ایستگاه متروک از شبکه آی فیلم , قصه و داستان و اسامی بازیگران فیلم ایستگاه متروک , ساعت پخش و بازپخش فیلم ایستگاه متروک

فیلم ایستگاه متروک

به گزارش سایت دریایی ها : فیلم ایستگاه متروک در ژانر اجتماعی محصول سال ۱۳۸۰-۱۳۷۹ به نویسندگی عباس کیارستمی و کامبوزیا، پرتوی تهیه کنندگی حسین زندباف و حسین زندباف و کارگردانی علیرضا رئیسیان هست.

قصه و داستان فیلم ایستگاه متروک

مهتاب و محمود زن و شوهری هستند که سالهاست ازدواج کرده‌اند منتها فرزندی ندارند. در سفری به مقصد مشهد مقدس، در میانه راه اتومبیلشان خراب می‌ شود و ناگزیر می‌ شوند چند ساعتی را در روستایی عجیب سپری کنند؛ روستایی که هیچ مردی در آن وجود ندارد و ساکنان آن کودکان و زن ها هستند. فیض الله، معلم روستا، تنها آقا روستاست و به محمود می گوید می تواند اتومبیل اش را تعمیر کرد. مهتاب ابتدا از وضع بد اهالی روستا دچار بهت و حیرت می شود، منتها کم کم همراه بچه ها و ساکنان صمیمی می شود. زندگی در آن روستا شکل کسل کننده ای داشته باشد و همه پی کارهای خود هستند. وقتی محمود و فیض الله به شهر رفته اند، مهتاب در روستا به بچه ها درس می دهد و آدم هایی را که وارد روستا می شوند می بینند. زن های روستا که همراه مهتاب صمیمی شده اند به او می گویند هنرمند اش مانند زن های باردار هست. مهتاب می گوید در سه نوبت بارداری هیچ کدام از بچه هایش سالم به دنیا نیامده اند. پس از پایان درس، بچه ها به بهانه پیدا کردن یکی از دوستانشان که علاقه زیادی به قطار داشته باشد،مهتاب را وامی دارند تا همراه آنها به دیدن ایستگاه قطار بیاید. بچه ها پس از دیدن قطار به ایستگاه متروکی در همان نزدیکی می روند و مشغول بازی می شوند. مهتاب که ناگهان خود را تنها می بیند، به جست و جوی بچه ها روانه ایستگاه می شود و پس از کمی قدم زدن در یکی از واگن های مخروبه می نشیند و به آرامش می رسد. مهتاب و بچه ها پس از گردش به روستا بازمی گردند و فیض الله و محمود هم که اتومبیل را تعمیر کرده اند به روستا می رسند. محمود از فیض الله و بچه ها عکس خاص یادگاری می گیرد و به رغم دلبستگی که میان مهتاب و بچه ها به وجود آمده روستا را ترک می کرد.

ساعت پخش و تکرار فیلم ایستگاه متروک از شبکه آی فیلم

فیلم دلبری پنجشنبه ۱۳ مهر ماه ۹۶ ساعت ۲۱ از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول،آن روز مهم بعد ساعت ۵ صبح و تکرار دوم آن ساعت ۱۳ بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران فیلم ایستگاه متروک

لیلا حاتمی
مهران رجبی
محمود پاک نیت
نظام منوچهری


لینک مطلب

فیلم ایستگاه متروک | قصه و داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

منبع :www.daryaiha.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز