برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » فساد در هالیوود
فساد در هالیوود

فساد در هالیوود

دنياي ما هنر:

فساد در هالیوود

فساد در هالیوود

به تازگی جین سیمور از فساد در دنیای هالیوود سخن مي گويند و به افشاگری در این رابطه پرداخت و از آزار جنسی که به وی توسط یکی از کارگردانان مشهور هالیوودی وارد شده هست سخن مي گويند.

جین سیمور بازیگری که در ایران برای بازی در سریال «پزشک دهکده» شخصيت شناخته شده‌ای هست در مي گويند و گو همراه پخش «سانرایز» اعلام نمود که در آغاز وارد شدن به دنیای بازیگری از سوی یکی از قدرتمندترین تهیه‌کنندگان هالیوود مورد آزار جنسی قرار گرفته هست.

او در این باره مي گويند: «خیلی همراه خودم کلنجار رفتم که در مورد این رویداد صحبت کنم یا نه و به این نتیجه رسیدم که اکنون صحبت‌ کردن از آن خیلی اهمیت داشته باشد.»

به گفته سیمور یکی از تهیه‌کنندگان قدرتمند آن روزهای هالیوود به او پیشنهاد بازی در یکی از آثارش را ارائه کرده و در قبال این کار او را مورد آزار جنسی قرار داده مي باشد. هنگامی که سیمور مقاومت می‌کرد و در مقابل او می‌ایستد همراه تهدید روبه‌رو می‌شود.

بازیگر «پزشک دهکده» در این باره مي گويند: «او فرد قدرتمندی مي باشد.در واقع او برای یکسال تمام مانع فعالیت من در عرصه بازیگری گرديد. این عنوان حتی مرا به سمت کنار گذاشتن بازیگری پیش برد.»

جین سیمور (به انگلیسی: Jane Seymour) (زاده ۱۵ فوریه ۱۹۵۱) بازیگر انگلیسی هست.

پدر خوب او جان بنجامین فرنکِنبرگ متخصص زایمان و جزو یهودی‌های انگلستان مي باشد که ریشه لهستانی داشت و مادرش میک پرستار و متولد هلند مي باشد که در وقت جنگ جهانی دوم اسیر جنگی مي باشد.

نام وی در وقت ولادت جویس پنلوپه ویلهلمینا فرنکِنبرگ (به انگلیسی: Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg) مي باشد. او در سن ۱۷ سالگی نام هنری جین سیمور را برای خود برگزید که نام همسر و زوج هنری هشتم پادشاه انگلستان در قرن شانزدهم مي باشد

لینک مطلب

فساد در هالیوود

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز