اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » نقاشی » فراخوان مسابقه نقاشی کنار عنوان پرتره شخصی
فراخوان مسابقه نقاشی کنار عنوان پرتره شخصی

فراخوان مسابقه نقاشی کنار عنوان پرتره شخصی

دنيا هنر:

فراخوان مسابقه نقاشی کنار عنوان پرتره شخصی

مسابقه بین‌المللی نقاشی وینزور و نیوتن کنار عنوان «پرتره شخصی» یا «شخصيت نگاری شخصی»، ویژه هنرمندان بالای ۱۶ سال در ایران نیز برگزار می شود.

سیف الله پویاراد مدیر دوسالانه نقاشی «دامون فر» کنار اعلام اخبار فوق گفته شد: مسابقه وینزور و نیوتن کنار عنوان «پرتره شخصی» در دو مرحله برگزار می شود. دور اول در گستره داخلی هست و هنرمندان تا ۱۵ آبان ماه فرصت دارند آثارشان را ارسال کنند. شورای داوری سه نفره که اسامی شان به زودی اعلام می شوند نفر برتر ایران را انتخاب می کنند و سپس این هنرور به دفتر مسابقه در لندن معرفی می شود و در گستره بین المللی کنار نمایندگان سایر کشورها رقابت می کرد.

وی ادامه داد: هنرور برتر در ایران مبلغ ۵۰۰ دلار و موسسه هنری که هنرور برتر را معرفی کرده مي باشد مبلغ ۱۰۰۰ دلار برنده محصولات وینزور و نیوتن (رنگ روغن وینتون، آکریلیک گالریا و آبرنگ کاتمن) می شوند منتها هنرور برگزیده نهایی که در سطح بین المللی انتخاب می شود برنده سفر سه روزه به انگلستان (کنار یک همراه) و دیدار از سري مجموعه وینزور و نیوتن و گالری های معتبر هنری شهر لندن خواهد گرديد.

پویا راد بیان گرداند: هر شرکت کننده باید تنها یک اثر در سایزهای A۴ یا A۳ را برای بخش مسابقه ارسال کرد و مدیوم های اصلی استفاده شده در اثر هنری باید از گالریا، وینتون و کاتمن مي باشد البته برای اجرای  برخی از افکت ها می توان از محصولات دیگری نیز استفاده گرداند.

این مدیر هنری خاطرنشان گرداند: بر اساس قوانین این مسابقه هر هنرور باید به همراه اثر، متنی را نیز به دبیرخانه ارسال کرد. این متن روز زيبا نوشتاری از اهمیتی برابر کنار خود اثر هنری برخوردار هست که در داوری نهایی، داوران نیمی به متن روز زيبا و نیمی به اثر امتیاز خواهند داد. این متن روز زيبا شامل رزومه و نیز بیانیه تایپ شده (۱۰۰ تا ۲۰۰ کلمه) هنرور هست که به روشنی بیانگر فرم شکل گیری و معنای اثر هست و در عین حال بیان کننده خواسته ها، نیازها و آرزوهای هنرور در زمینه رشته و کارش هست.

منبع: مهر

لینک مطلب

فراخوان مسابقه نقاشی کنار عنوان پرتره شخصی

منبع :www.news.naqderooz.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز