شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
خانه » عکاسی » فراخوان فستيوال عکس و کارتون «خودرو نما»
فراخوان فستيوال عکس و کارتون «خودرو نما»

فراخوان فستيوال عکس و کارتون «خودرو نما»

دنيا هنر:

فراخوان فستيوال عکس و کارتون «خودرو نما»

فستيوال کارتون و عکس «خودرو نما» کنار هدف ترغیب هنرمندان حرفه ای به تولید آثار هنری ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاری کنار نگاه ویژه به نقش خودرو در زندگی و کشف استعدادهای هنری جوان و ویژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل، این فستيوال را در ۲ شاخه عکس و کارتون برگزار می گرداند و علاقمندان برای شرکت در این فستيوال می توانند تا صبح نهم دی آثار خود را به سایت فستيوال ارسال کنند.

این فستيوال در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محیط زیست و هوای پاک، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در رشته های عکس و کارتون برگزار می شود.

رشته عکس در ۲ بخش حرفه ای و مردمی برگزار می شود که در بخش حرفه ای عکاسان و علاقمندان می توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنین سري ارسال کنند. 

در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط می توانند ۵ تک عکس را مطابق کنار قوانین فراخوان ارسال کنند.

در رشته کارتون هنرمندان کارتونیست و علاقمندان، مطابق کنار موضوعات فراخوان می توانند حداکثر پنج اثر را به صورت دیجیتال برای فستيوال ارسال کنند.

دبیری این فستيوال را فریبا اباذری و مدیر اجرایی آن را اعظم صباغ به عهده دارند.

در بخش حرفه ای رشته عکس و رشته کارتون به ترتیب به رتبه های اول تا سوم ۴۰، ۳۰ و ۲۰ میلیون ریال جایزه اهدا می شود و در بخش مردمی رشته عکس رتبه های اول تا سوم به ترتیب ۱۵، ۱۰ و ۵ میلیون ریال جایزه می گیرند.

منبع: مهر

لینک مطلب

فراخوان فستيوال عکس و کارتون «خودرو نما»

منبع :www.news.naqderooz.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز