خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » عکاسی » فراخوان عکس گالری مجازی «آرت‌شاپ تهران پايتخت»
فراخوان عکس گالری مجازی «آرت‌شاپ تهران پايتخت»

فراخوان عکس گالری مجازی «آرت‌شاپ تهران پايتخت»

دنيا هنر:

فراخوان عکس گالری مجازی «آرت‌شاپ تهران پايتخت»

گالری مجازی «آرت‌شاپ تهران پايتخت» همراه مدیریت آذرخش عسگری از عکاسان دعوت می‌کرد تا آثار خود را برای نمایش و فروش و سود به این گالری ارسال کنند. عنوان عکس‌های این فراخوان آزاد بوده و محدودیتی در ارسال عکس‌های دیجیتال و آنالوگ ندارد.

   «آرت‌شاپِ تهران پايتخت» گالری مجازی هست که از اواسط فروردین ماه سال جاری و همراه انتشار فراخوان درصفحه اینستاگرام به صورت رسمی آغاز به کار گرداند و هم‌اکنون همراه راه‌اندازی کانال برنامه مردمي تلگرام به ارائه آثار هنرمندان حوزه تجسمی ادامه می‌دهد.

   اغلبِ هنرمندان کارهای کوچک خارج از سري مجموعه و یا به اصطلاح مشق دارند که نه به عنوان کار مستقل نمایش داده می‌شوند و نه فروخته می‌شوند، در حالیکه گاهاً در آن‌ها اتفاق‌های خوبی افتاده و حیف هست که دیده نشده بایگانی شوند.

   هدف از راه‌­اندازی این صفحه نمایش و فروش و سود این آثار به دوستداران هنر همراه حداقل قیمت هست؛ چرا که از این طریق هم افراد بیشتری به عنوان خریدار جذب فضای تجسمی خواهند نمودند و هم فرصتی در اختیار هنرمندان جوان‌تر قرار می‌گیرد تا وارد بازار هنر شوند.

   بدیهی هست که قیمت آثاری که در این فضا به نمایش در می‌آید همراه قیمت‌های اصلی هنرمندانش در موارد بسیاری متفاوت بوده و این به معنی شکسته شدن ارزش آثار هنرمندان نخواهد مي باشد. آرت شاپ تهران پايتخت دوست داشته باشد؛ نقاشی مثل کتاب خواندني، عکس مثل فیلم، مجسمه مثل تئاتر؛ در زندگی همه، جای خود را پیدا کرد، دوست داشته باشد افراد بیشتری به خرید آثار تجسمی روی بیاورند، سري مجموعه‌های خصوصی کوچک شکل بگیرد.

شرایط همکاری:
۱- آثار ارسالی می‌­توانند شامل نقاشی، طراحی، چاپ دستی، مجسمه و عکس باشند.
۲-  قیمت پیشنهادی کلیه آثار در این مرحله باید حداکثر تا صد هزار تومان مي باشد. برای ایونت و سایر موارد محدوده قیمت مجدد اعلام خواهد نمودند.
۳- پانزده درصد از فروش و سود آثار جهت تامین هزینه­‌های تبلیغات و بسته‌­بندی و … متعلق به صفحه آرت شاپ تهران پايتخت خواهد مي باشد. این درصد در مورد فروش و سود خارج از صفحه بین بیست تا بیست و پنج درصد متغیر هست.
۴- هر فرد باید حداقل ده تصویر از آثار خود را همراه مشخصات زیر ارسال کرد:
عنوان کار (در صورت نیاز)، تکنیک (دقیق و همراه جزئیات)، ابعاد، تیراژ (برای چاپ دستی، عکس و مجسمه)، سال، همچنین اعلام  نوع دوربین (دیجیتال، آنالوگ) برای عکس و نوع کاغذ و تیراژ موجود برای چاپ دستی ضروریست. برای نمونه:
امین معظمی، دختر بانو خانم خواب، درای پوینت روی کاغذ دستساز، ۱۰×۱۵سانتی‌متر، ۱۰ نسخه، ۱۳۹۶ (نسخه­های موجود ۳-۷-۸-۱۰)
۵- اطلاعات ارسالی از طرف شما تایید شده تلقی می­‌شود و به همان صورت استفاده می‌شود. تصاویر ارسالی باید داری نور، رنگ و کیفیت مناسب و بدون هیچگونه تصحیح رنگ و نور باشند.
۶- کارهای ارسالی لزوماً به قاب نیاز ندارند. در صورتی که اثری قاب شده هست حتما قید شود.
۷- از سلامت فیزیکی آثار قبل از ارسال مطمئن باشید، چنانچه هنگام تحویل گرفتن، اثر فروخته شده از سلامت فیزیکی برخوردار نباشد این حق برای ادمین محفوظ هست که در صورت نیاز اثر را به صاحب آن مرجوع کرده و خرید را کنسل کرد.
۸- مسئولیت تحویل دادن اثر به ما به عهده هنرور و مسئولیت تحویل آن به خریدار بر عهده ما خواهد مي باشد.

   گفتنی هست به‌زودی ایونتی همراه همراه نمایش برخی آثار هنرمندانی که طی این مدت همراه ما همکاری کرده‌اند برگزار خواهد نمودند تا افراد بیشتری در جریان این اتفاق قرار بگیرند.

راه‌های ارتباطی و تماس:
علاقه‌مندان می‌توانند برای  اطلاعات بیشتر صفحه اینستاگرام، فیسبوک و برنامه مردمي تلگرام گالری مجازی «آرت شاپ تهران پايتخت» را دنبال کنند.
شماره تماس: ۰۹۲۱۶۳۸۳۶۱۳
نشانی ایمیل: artshoptehran@gmail.com

منبع: سایت عکاسی

لینک مطلب

فراخوان عکس گالری مجازی «آرت‌شاپ تهران پايتخت»

منبع :www.news.naqderooz.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز