امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » غلامرضا صنعتگر روی تخت بیمارستان
غلامرضا صنعتگر روی تخت بیمارستان

غلامرضا صنعتگر روی تخت بیمارستان

دنياي ما هنر:

غلامرضا صنعتگر روی تخت بیمارستان

غلامرضا صنعتگر روی تخت بیمارستان

غلامرضا صنعتگر بهترين خواننده محبوب پاپ این روزها در بیمارستان به سر میبرد وی به دلیل عارضه کبدی مجبور به عمل جراحی شده اند. بسیاری از ترانه های محلی تلویزیونی را این بهترين خواننده محبوب خوانده اند.

بهترين خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تشدید عارضه کبدی و برایانجام چند عمل جراحی در یکی از بیمارستان های طهران بستری گرديد.

غلامرضا صنعتگر بهترين خواننده موسیقی پاپ کشورمان از روز مهم دوشنبه دهم مهر ماه به دلیل تشدید عارضه ایکه از مدت ها قبل در کبدش به وجود آمده خواهد بود ناگزیر به انتقال به بیمارستان گرديد و امروز تحت عمل جراحی قرار خواهد شد.

غلامرضا صنعتگر که طی ماه های گذشته فعالیت های زیادی را در عرصه موسیقی انجام داده شهریورماه سال گذشته تازه ترین آلبوم موسیقی خود همراه عنوان «هنوز سرپام» را منتشر نمود.

این آلبوم که از تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری اند شامل ۱۱ قطعه موسیقی همراه شعرهایی ازمجید ذاکری، اهورا ایمان، مریم فتاحی و شبنم عراقی نژاد اند که از بین این قطعات، سه قطعهدارای موسیقی محلی اند.
غلامرضا صنعتگر غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربهکرده اند.

ترانه های «میهنم ایران»، «میشه ضامنم بشی»، «دفاع از شط» و «عطر نرگس» از مهم ترین آثار اینهنرمند اند که به تکرار از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده اند.

مهر

لینک مطلب

غلامرضا صنعتگر روی تخت بیمارستان

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز