آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر
عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

دنيا هنر:

عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

ملکه رنجبر پس از عمل جراحی هوشیاری خود را به دست آورد. حال وی رو به بهبودی اند. جمعی از هنرمندان به عیادت این هنرمند معروف پیشکسوت رفتند و حال وی را جویا شدند.

 جمعی از مدیران سیما و هنرمندان تلویزیون کنار حضور در یکی از بیمارستان های طهران از هنرمند معروف پیشکسوت کشورمان ملکه رنجبر عیادت کردند.

رضا پورحسین قائم مقام معاونت سیما و چند تن از هنرمندان به ملاقات ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت رفتند که مدتی در بیمارستان بستری اند.

این مدیران و هنرمندان در این دیدار کنار فریبرز ایروانی فرزند رنجبر گفتگو کرده و از روند درمان وی آگاه شدند.

مدیران و هنرمندان به ملاقات ملکه رنجبر رفتند

ایروانی فرزند ملکه رنجبر کنار تاکید بر پایداری وضعیت مادرش پس از عمل جراحی از هوشیاری وی اخبار داد و خواهان دعای خیر مردم ایران برای سلامتی مادر مهربان خود نمودند.

پورحسین قائم مقام معاونت سیما، مرتضی طاهری رییس دفتر این معاونت، مهران مهام تهیه کننده و مهران غفوریان بازیگر در این دیدار حضور داشتند.

ملکه رنجبر (زاده ۱۰ شهریور ۱۳۱۷ در رشت) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی اند. وی از سن شش سالگی فعالیت هنری خود را کنار نقش کوزت در بینوایان شروع گرداند. پدر دوست داشتن او به خاطر اجرای تئاتری سیاسی به همدان تبعید نمودند. از مهمترین فیلمهایی که او بازی کرده می‌توان به اعتراف (مجید فهیم خواه) و دو فیلم ابوالحسن داوودی یعنی آقا بارانی و نان و دوست داشتن و موتور ۱۰۰۰ اشاره گرداند. او سابقه بازی در سریال خلاصه داستان یک شهر اصغر فرهادی را هم داشته.

مهر

لینک مطلب

عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز