نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » عمل پیوند سر و زنده ماندن طفل شیرخوار
عمل پیوند سر و زنده ماندن طفل شیرخوار

عمل پیوند سر و زنده ماندن طفل شیرخوار

دنيا هنر:

عمل پیوند سر و زنده ماندن طفل شیرخوار

عمل پیوند سر و زنده ماندن طفل شیرخوار

کودکی که در این تصویر میبینید عمل پیوند سر انجام داده اند سر این کودک نونهال در یک سانحه رانندگی از بدنش جداشده که به طرز معجزه آسایی اکنون زنده مانده اند و پس از عمل جراحی دوره نقاهت خود را سپری میکند.

طی یک عمل جراحی بسیار دشوار، سر جداشده کودکی ۱۶ ماهه در یک تصادف شدید رانندگی پیوند گرديد و کودک نونهال از فوت حتمی به شکل معجزه آسایی نجات یافت.

هر عمل جراحی در دنیا همراه موفقیت خاتمه نمی یابد و اگر در مورد کودکان مي باشد از اهمیت ویژه تری برخوردار خواهد مي باشد، ولی خوشبختانه این عمل جراحی در استرالیا پایانی خوش داشت.

عمل پیوند سر جداشده کودک نونهال استرالیایی

ماجرا از این قرار مي باشد که خودروی حامل جکسون تیلر، کودک۱۶ ماهه که همراه مادر مهر و خواهرش در حال حرکت مي باشد، همراه وسیله نقلیه دیگری همراه سرعت ۷۰ مایل در ساعت شاخ به شاخ گرديد .

پیوند سر جداشده کودکی ۱۶ماهه

مادرجکسون به دلیل وجود کیسه هوا (ایربگ) خودرو آسیبی ندید، ولی خواهر ۹ ساله جکسون از ناحیه شکم مجروح و جکسون نیز در حالی به بیرون خودرو پرت گرديد که سر و گردنش فقط به لایه ای از ستون فقرات متصل ماند و آسیب شدیدی به او وارد گرداند.

گزارش پلیس حاکی اند جکسون بلافاصله همراه اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل گرديد و مورد عمل جراحی قرار شد. همراه جراحی و مراقبتهای پزشکی توسط دکتر جف آسکین و تیم پزشکی، مهره های گردن کودک نونهال همراه استفاده از کار گذاشتن یک تکه بسیار نازک سیم به سر پیوند گرديد و همراه این عمل جراحی ۶ ساعته جکسون کوچولو از فوت حتمی نجات یافت و دو هفته پس از این عمل معجزه آسا توانست راه برود و بخندد.

سلامت آنلاین

لینک مطلب

عمل پیوند سر و زنده ماندن طفل شیرخوار

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز