كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » علیرضا عصار با قطعات جدید روی صحنه می‌رود
علیرضا عصار با قطعات جدید روی صحنه می‌رود

علیرضا عصار با قطعات جدید روی صحنه می‌رود

جهان هنر:

علیرضا عصار با قطعات جدید روی صحنه می‌رود

سرویس موسیقی هنرآنلاین: علیرضا عصار خواننده پنجشنبه دوم آذرماه در سی‌امین سال حضور سازمان جهانی غذا در ایران روی سن می‌رود.

او در گفتگو با خبرنگار هنرآنلاین در این خصوص گفت: به‌زودی با قطعات جدیدی به روی صحنه خواهم رفت و درباره آن اطلاع‌رسانی لازم را انجام خواهم داد، اما دوم آذرماه به مناسبت سی‌امین سال حضور سازمان جهانی غذا در ایران به اجرای چند قطعه می‌پردازم.

عصار درباره این همکاری اظهار کرد: من به سهم خودم تلاش می‌کنم این سازمان را به مردم معرفی کنم. این بحث یک بخش دراماتیک دارد، در تمام جهان با دیدن تصاویر کودکان آسیب‌دیده این ناراحتی وجود دارد و مختص به یک جغرافیای خاص نیست. به شخصه رسالتی برای خودم قائل شدم که مردم را متوجه کنم این سازمان هست و این کمک‌ها حتماً لازم نیست میلیونی باشد، یک مبلغ اندک می‌تواند روزی در یکجایی در قالب غذا به دست یک کودک آفریقایی برسد که در این صورت شما هم از منظر انسانیت و هم از منظر کائنات کار خود را انجام داده‌اید.

وی افزود: من در کنسرت‌ها و همکاری‌های دیگرم با این دوستان این پیام و این حضور را اعلام می‌کنم تا هر کس که مایل است به این جمع بپیوندد. مردم اگر متوجه مسئولیت این سازمان شوند خیلی زود به آن ملحق می‌شوند چراکه کمک‌های مردمی نقش اساسی در این حوزه دارد.

لینک مطلب

علیرضا عصار با قطعات جدید روی صحنه می‌رود

منبع :www.honaronline.ir
جهان هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز