هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » صنعتگر همچنان در بیمارستان بستری هست
صنعتگر همچنان در بیمارستان بستری هست

صنعتگر همچنان در بیمارستان بستری هست

دنيا هنر:

صنعتگر همچنان در بیمارستان بستری هست

سرویس موسیقی هنرآنلاین: غلامرضا صنعتگر خواننده معروف پاپ و قطعه معروف “می‌شه ضامنم بشی” که به دلیل بیماری کبدی در بیمارستان بستری، در مي گويند‌وگو کنار هنرآنلاین اعلام گرداند که وضع احوالات جسمی‌اش همچنان خوب نشده و منتظر آزمایشات جدید پزشکی برای تشخیص دقیق بیماری خود هست.

صنعتگر در این مي گويند‌وگو که عصر روز مهم جمعه ۱۴ مهر انجام گرديد، تأکید گرداند که هنوز در بستر بیماری هست و مرخص نشده هست. این خواننده معروف منتظر آزمایشات پزشکی روز مهم شنبه ۱۵ مهر هست تا از وضعیت بیماری خود مطلع شود.

خواننده معروف قطعه “می‌شه ضامنم بشی” اشاره گرداند که در روزهای اخیر کنار نوسان عجیب فشار خون مواجه بوده و گاهی اوقات فشار خونش به ۲۲ و ۲۳ می‌رسد که از نظر پزشکی مطلوب نیست.

این خواننده معروف پاپ که حدود ۱۲ سال هست کنار بیماری‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کرد، ابراز امیدواری گرداند که حال جسمی‌اش خوب شود تا بتواند از بستر بیماری خارج شده و از بیمارستان مرخص شود.

غلامرضا صنعتگر متولد دهم آذر ۱۳۵۴ در بندرعباس هست و از او قطعاتی چون “میهنم ایران”، “میشه ضامنم بشی” و “عطر نرگس” بارها از تلویزیون پخش شده هست. او همچنین در نواختن سازهای پیانو و گیتار تخصص داشته.

لینک مطلب

صنعتگر همچنان در بیمارستان بستری هست

منبع :www.honaronline.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز