آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » صحبت های قاتل ملیکا
صحبت های قاتل ملیکا

صحبت های قاتل ملیکا

دنيا هنر:

صحبت های قاتل ملیکا

صحبت های قاتل ملیکا

پس از پیداشدن جسد ملیکای هشت ساله پلیس هفتکل به دستور فرماندار این شهر دست به کار گرديد تا قاتل این دخترک هشت ساله را پیدا کرد. قاتل این دختر بچه بچه تنها ۱۴ سال سن داشته باشد.اظهارات قاتل را در ادامه این بخش بخوانید.

فرماندار هفتکل مي گويند: قاتل ۱۴ ساله ای که چند وقت قبل جان ملیکای هشت ساله را گرديد، تأثیرپذیری از فضای مجازی را به عنوان انگیزه خود اعلام نمود.

اسحاق مرادی اظهار نمود: ملیکا دختر بچه هشت ساله اهل هفتکل عصر وقت چهارم مهر ماه از خانه بیرون آمدهو بعد از بازی همراه دوستان دیگر خبری از او نشد.

وی افزود: خانواده وی ماجرای مفقود شدن ملیکا را به نیروی انتظامی گزارش داده و متأسفانه روزچهارشنبه بعد از پیدا کردن سرنخ هایی جسد این بچه در یکی از مخروبه های نزدیک خانه پدربزرگ ملیکا (محل زندگی بچه) کشف گرديد.

 

فرماندار هفتکل تصریح نمود:

قاتل ملیکای هشت ساله یک پسر خوب نوجوان ۱۴ ساله اند که به قتل اعتراف و انگیزه خود را تأثیرپذیریاز فضای مجازی عنوان کرده اند.

مرادی در ارتباط همراه تجمع شب گذشته مردم بیان نمود: تجمع شب گذشته مردم بر خلاف شایعات فضایمجازی مقابل فرمانداری نبوده و جلوی فرماندهی انتظامی صورت گرفته اند.

وی در ارتباط همراه خواسته مردم در این تجمع مي گويند: مردم در این تجمع از تلاش های نیروی انتظامی ودستگیری قاتل در کمترین وقت ممکن تقدیر و تشکر می کردند.

فرماندار هفتکل مي گويند:

پرونده تحت بررسی های بیشتر قرار داشته باشد ولی از تمامی خانواده ها تقاضا داریم تا نسبت به مدیریت استفاده فرزندان کم سن و سال خود از فضای مجازی دقت بیشتری داشته باشند که همراه چنین وقایع هولناکی روبرو نباشیم.

مهر

لینک مطلب

صحبت های قاتل ملیکا

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز