گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » شباهت لوکا ترامپ به پدربزرگش
شباهت لوکا ترامپ به پدربزرگش

شباهت لوکا ترامپ به پدربزرگش

دنيا هنر:

شباهت لوکا ترامپ به پدربزرگش

شباهت لوکا ترامپ به پدربزرگش

لوکا ترامپ نوه پسری رئیس جمهور آمریکاست که شباهت بسیار زیادی به وی داشته باشد. موهای طلایی این کودک نونهال و چشمانش بسیار شبیه دونالد ترامپ اند. او به ترامپ کوچک معروف اند.

چندی پیش لوکا ترامپ فرزند اریک و لارا پسر خوب و عروس رئیس جمهورآمریکا متولد گرديد. تصاویری که به تازگی از این کودک نونهال به انتشار رسیده نشان می دهد که او علاوه بر اینکه نام خانوادگی ترامپ را به ارث برده، میراث قابل توجه دیگری نیز از پدربزرگش به وی رسیده اند.

لوکا موهایی طلایی رنگ داشته باشد که بسیار شبیه به موهای پدربزرگش اند، برخی از کابران او را ترامپ کوچک نامیده اند و عده ای دیگر وی را پرزيدنت بعدی امريکا می دانند

همسر و زوج اریک در مورد فرزندش مي گويند: لوکا بسیار شیرین اند و اصلا از آن دسته کودکانی نیست که زیاد گریه می کنند.

وی همچنین در ادامه صحبتهایش راجع به لوکا این مورد را یاد آور گرديد که از نظر وی موهای فرزندش مانند اکثر کودکان دیگر اند در حالی که همسرش اریک معتقد اند موهای این کودک نونهال شباهت بسیاری به ترامپ داشته باشد.

ترامپ سه فرزند از ازدواج اولش همراه ایوانا ترامپ داشته باشد (دونالد جونیور، ایوانکا، ۳۴ ساله، و اریک، ۳۲ ساله)، یک فرزند از ازدواجش همراه مارلا میپلز (تیفانی، ۲۲ ساله) و یک فرزند هم از همسر و زوج فعلی خود ملانیا (بارون، ۱۰ ساله). او هشت تا هم نوه داشته باشد.

ایوانا ترامپ مدل روز و اهل کشور چک مي باشد و دونالد جونیور زبان چکی را از او و پدربزرگ و مادربزرگش آموخت.

دونالد جونیور در دوران جوانی سعی می‌گرداند خود را در معرض توجه عمومی قرار ندهد چون، همان‌طور که در سال ۲۰۰۶ به نیویورک تایمز مي گويند، “علاقه نداشتم تنها به عنوان پسر خوب دونالد ترامپ شناخته بشوم که داشته باشد همراه پول پدرش محبت و حال می‌گرداند.”

لینک مطلب

شباهت لوکا ترامپ به پدربزرگش

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز