آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » سکوت دختر بچه ۲۷ ساله در برابر آزار جنسی
سکوت دختر بچه ۲۷ ساله در برابر آزار جنسی

سکوت دختر بچه ۲۷ ساله در برابر آزار جنسی

دنياي ما هنر:

سکوت دختر بچه ۲۷ ساله در برابر آزار جنسی

سکوت دختر بچه 27 ساله در برابر آزار جنسی

سکوت دختر بچه بیست و هفت ساله در برابر آزار جنسی راننده تبهار باعث ریزش موی ناگهانی وی نمودند. رنج و ناراحتی روحی که از این اتفاق ناگوار برای این دختر بچه جوان به وجود آمد موجب ریزش موی شدید وی نمودند.

دختر بچه جوان تصور نمی گرداند استرس و سکوتش پس از این رنج طاقت فرسا ، مثل خوره به جان موهایش بیافتد.

این دختر بچه جوان در روز مهم تولدش مورد تجاوزگري Rape قرار شد منتها سکوت گرداند و غصه ی این مشکل را به تنهایی روی دوش خود کشید و در خلوت خود تنها گریست. این غصه خوردن ها منتها کار دست دختر بچه جوان داد پس از ریختن موهایش همراه مراجعه به پزشک دریافت که به خاطر آزار و اذیت همراه مشکل مو مواجه شده اند.
ماجرا ازین قرار خواهد بود که «استفانی گیئورگی» در روز مهم زادروز‌ ۲۷ سالگی خود از سوی راننده ای که او را از مهمانی Party تولدش به منزل برمی‌گرداند مورد تجاوزگري قرار شد. روز مهم بعد از اذیت و آزار جنسی او از ترس آبرویش تصمیم شد به جای این‌که از دست انسان متجاوز Rapist شکایت گرداند و عنوان را همراه کسی در میان بگذارد، سکوت اختیار گرداند و از اتفاقی که شب گذشته افتاده همراه هیچکس حرفی نزند.
در روز مهم ۱۸ جولای امسال گیئورکی متوجه نمودند که موهایش شدیدا شروع به ریزش کرده و مخصوصا همراه هر بار دوش گرفتن مقدار زیادی از موهای خود را از دست می‌داد.
همراه بیشتر شدن شدت ریزش موهایش او متوجه نمودند که این عنوان غیر عادی بوده و از نظر سلامتی مشکلی برای او پیش آمده اند.به همین علت تصمیم شد تا به دکتر مراجعه گرداند و راز ریزش موهایش را فهمید.
به همین خاطر تصمیم شد تا موهای سرش را بتراشد تا دیگر بیش از این از مشاهده ریزش موهایش عذاب نکشد.حالا گیئورکی همراه نگاهی به گذشته بر اتفاق ناگواری که برایش روی داده خواهد بود، تاسف می‌خورد که چرا پس از آن اتفاق سکوت اختیار گرداند و از راننده متجاوز شکایت نکرد.
او می‌گوید: «از فردای روز مهم مورد اذیت و آزار جنسی قرارگرفتن توسط راننده تبهکار، صدایی در گوش من نجوا می‌گرداند که چرا از خودت دفاع نکردی و آن انسان را به سزای عمل پلیدش نرساندی.

نوآوران آنلاین

لینک مطلب

سکوت دختر بچه ۲۷ ساله در برابر آزار جنسی

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز