گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » سلفی گلنار بایبوردی کنار هنرپیشه انسان خارجی
سلفی گلنار بایبوردی کنار هنرپیشه انسان خارجی

سلفی گلنار بایبوردی کنار هنرپیشه انسان خارجی

دنيا هنر:

سلفی گلنار بایبوردی کنار هنرپیشه انسان خارجی

گلنار بایبوردی هنرپیشه دورگه ایرانی هندی کشورمان را در کنار برد پیت بازیگر مشهور انسان هالیوودی میبینید. این هنرپیشه بانو در کنار افراد مشهور بالیوودی و هالیوودی سلفی های زیادی به ثبت رسانده اند.

عکس خاص از سلفی گلنار بایبوردی کنار برد پیت در بالا مشاهده می کنید.

گلنار بایبوردی golnar baybordi بازیگر بانو ایرانی هندی و همچنین در شهرستان بنگلور هندوستان به دنیا آمده می مي باشد.
گلنار بایبوردی در باره بازیگری،مدلینگ و همچنین دستیار کارگردانی در سینمای هند فعالیت می کرد.
گلنار بایبوردی دختر بانو خانم حشمت بایبوردی و همچنین دانشجوی دکترای تجارت بین الملل می مي باشد.

همواره حضور بازیکنان فوتبال کنار هنرمندان و همچنین بازیگران جدید حاشیه هایی را به همراه داشته می مي باشد بایستی و حتما منتظر باشیم و همچنین ببینیم چه شایعه هایی پیرامون سردار آزمون و همچنین گلنار بایبوردی به وجود خواهد آمد.

گلنار بایبوردی به انگلیسی golnar baybordi بازیگر بانو ۲۶ سال سن داشته باشد و در شهر بنگلور هندوستان به دنیا آمده اند. گلنار بایبوردی در زمینه بازیگری و دستیار کارگردانی در سینمای هند فعالیت می کرد. گلنار بایبوردی دختر بانو خانم حشمت بایبوردی و دانشجوی دکترای تجارت بین الملل می مي باشد. قد گلنار بایبوردی ۱۷۰ سانتی متر اند.همواره حضور بازیکنان فوتبال کنار هنرمندان و بازیگران حاشیه هایی را به همراه داشته اند چندی پیش عکس خاص سردار آزمون کنار گلنار حاشیه هایی را به وجود اورد . و وی را نامزد سردار آزمون میدانستند.

دکتر حشمت بایبوردی ،دکترای زلزله شناسی از دانشگاه هندوستان ،شهردار سابق مناطق کرج که در حال حاظر مشغول ادامه تحصیل فوق دکترا در هند میباشند. حشمت بایبوردی، در سال ۱۳۳۴ در شهرستان اهر متولد گرديد. دوران دبستان و دبیرستان رادر اهر به اتمام رساند. پس از طی دو سال خدمت سربازی در اهر در فروردین ۱۳۵۷ ،جهت تحصیل عازم کشور هندوستان گرديد و پس از تکمیل تحصیلات در رشته مهندسی عمران ( Civil ) به ایران برگشت.

موبنا

لینک مطلب

سلفی گلنار بایبوردی کنار هنرپیشه انسان خارجی

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز