آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما
سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما

سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما

دنياي ما هنر:

سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما

سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما

سلفی که این آقا میانسال شد و در فیسبوک منتشر گرداند باعث نمودند تمامی بازدیدکنندگان وی را آقا احمق خطاب کنند. این تصویر در خطرناک ترین نقطه دنیا گرفته شده هست و هر لحظه امکان فوران این کوه آتشفشان وجود داشته باشد.

آقا ماجراجو در حالی اقدام به گرفتن سلفی در این مکان کرده هست که پیشتر حدود ۱۴۰ هزار بومی از این منطقه فرار کرده بودند.

آقا میانسال ماجراجو بعد از گرفتن سلفی در یکی از خطرناک ترین نقاط دنياي ما از سوی کاربران فیسبوک به ” آقا احمق ” معروف شده هست. این تصاویر سلفی ” کارل کادوری ” را در حالی که در بالی اندونزی و بر بالای دهانه یک کوه آتشفشانی حضور داشته باشد نشان می دهد. بسیاری از کاربران از وی خواستند تا برای جلوگیری از تهییج سایر افراد این تصاویر را از صفحه فیسبوک خود حذف کرد.

سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما

مقامات اندونزیایی پیشتر در خصوص قریب الوقوع بودن فوران این کوه آتشفشانی هشدار داده بودند. آنها در این هشدار از مردم خواسته بودند که حداقل ۷ مایل از این کوه آتشفشانی دور شوند. از وقت هشدار تاکنون حدود ۱۴۰ هزار اندونزیایی از این منطقه نقل مکان کرده اند. آخرین بار این کوه آتشفشانی در سال ۱۹۶۳ فعال شده خواهد بود.

گفتنی هست؛ بعد از اعلام قریب الوقع بودن فوران این کوه آتشفشانی، بیشتر از ۵ هزار گردشکر سفر خود به بالی اندونزی را لغو کرده اند. بنا به گفته هتلداران این اتفاق موجب کاهش ۲۰ درصدی درآمد آنها شده هست.

لینک مطلب

سلفی در خطرناک ترین نقطه دنياي ما

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز