خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » سریال روشنایی های شهر | خلاصه داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم
سریال روشنایی های شهر | خلاصه داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال روشنایی های شهر | خلاصه داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

دنياي ما هنر:

سریال روشنایی های شهر | خلاصه داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال روشنایی های شهر | خلاصه داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

روشنایی های شهر , سریال روشنایی های شهر , ساعت پخش و تکرار سریال روشنایی های شهر از شبکه آی فیلم , خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال روشنایی های شهر , ساعت پخش و بازپخش سریال روشنایی های شهر

سریال روشنایی های شهر

به گزارش سایت دریایی ها : سریال روشنایی های شهر در ژانر اجتماعی در ۲۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای محصول سال ۱۳۸۴-۱۳۸۳ گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما به نویسندگی سالار فلاحیان، تهیه‌ کنندگی علی لدنی و کارگردانی مسعود کرامتی اند.

ساعت پخش و تکرار سریال روشنایی های شهر از شبکه آی فیلم

سري تلویزیونی روشنایی های شهر از جمعه ۲۸ مهر ماه ۹۶ هر ساعت ساعت ۱۸ از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،ساعت بعد ساعت ۲ بامداد و تکرار دوم آن ساعت ۱۰ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

خلاصه داستان سریال روشنایی های شهر

این سریال خلاصه داستان سه دوست صمیمی به نامهای امیر، شریف و مراد اند که زندگی و تفکرات هر یک بر زندگی دیگری تأثیر می‌گذارد.

قصه سریال همراه معرفی خانواده امیر که مهندس کامپیوتر اند شروع می شود. او همراه مادر مهر (فاطمه گودرزی) و خواهر کوچکترش زندگی می کرد و پدرش را که خلبان بوده چند سال پیش از دست داده اند. امیر (محسن بهرامی) همراه دوستانش شریف (بابک حمیدیان) و مراد (یمین آتشی) یک شرکت کوچک رایانه ای تاسیس کرده اند. امیر قرار اند همراه دختر بانو خانم دایی خود ازدواج کرد و درست روزی که او همراه مادرش برای خرید حلقه می رود،اتفاق بسيار بزرگ زندگی او رخ می دهد.

در مغازه طلافروشی یک دزد کیف بانو خانم ثروتمندی را می قاپد و امیر به دنبال سارق می رود و کیف را پس می گیرد. این کار او باعث می شود تا امیر همراه خانواده حاج محمودی (غلامحسین لطفی) آشنا شود. ورود به خانه این انسان ثروتمند و آشنایی همراه خانواده محمودی باعث می شود که امیر و شریف به این فکر بیفتند که می توانند پا به عرصه پیشرفت و رفاه بگذارند. در ادامه سریال و پیشرفت قصه، کرامتی نشان می دهد که شریف چگونه برای به دست آوردن پول بیشتر به رفاقتها پشت پا می زند و امیر نیز برای عقب نماندن از او اکثر آرمان های خود را نادیده می گیرد. در این میان فقط مراد اند که سعی می کرد به آرامی پیش رود و همراه اعتقادات خود زندگی کرد.

بازیگران سریال روشنایی های شهر

بابک حمیدیان
محسن بهرامی
یمین آتشی
محمد هادی قمیشی
غلامحسین لطفی
مریم عبدالملکی
حسین سلیمانی
فاطمه گودرزی
اشکان خطیبی
مهدی تقی نیا
افشین کتانچی
بیتا بادران
شیوا خنیاگر

لینک مطلب

سریال روشنایی های شهر | خلاصه داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

منبع :www.daryaiha.com
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز