امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » سحر دولت شاهی سفیر آزادی زنان زندانی گرديد
سحر دولت شاهی سفیر آزادی زنان زندانی گرديد

سحر دولت شاهی سفیر آزادی زنان زندانی گرديد

دنيا هنر:

سحر دولت شاهی سفیر آزادی زنان زندانی گرديد

سحر دولت شاهی بازیگر در ميان جلسه همراه معاون امور زنان رییس جمهور به عنوان سفیر پویش ارمغان انتخاب گرديد.

سحر دولت شاهی سفیر آزادی زنان زندانی گرديد

ايرنا/ سحر دولتشاهي بازيگر معروف فيلم خوب به ياد ماندني هاي سينمايي تازه و ديگر دنياي تلويزيون و ديگر اکران و ديگر به نمايش گذاشتن تازه برنامه ها، در ميان جلسه همراه معاون امور زنان رييس جمهور به عنوان سفير پويش ارمغان انتخاب گرديد. طي ديداري که شنبه ۲۸ اسفند بين شهيندخت مولاوردي معاون امور زنان و ديگر خانواده رياست جمهوري و ديگر سحر دولتشاهي بازيگر معروف فيلم خوب به ياد ماندني هاي سينمايي تازه و ديگر دنياي تلويزيون و ديگر اکران و ديگر به نمايش گذاشتن تازه برنامه ها تئاتر، فيلم خوب به ياد ماندني هاي سينمايي تازه و ديگر دنياي تلويزيون و ديگر اکران و ديگر به نمايش گذاشتن تازه برنامه ها صورت شد، اين بازيگر معروف فيلم خوب به ياد ماندني هاي سينمايي تازه و ديگر دنياي تلويزيون و ديگر اکران و ديگر به نمايش گذاشتن تازه برنامه ها فيلم خوب به ياد ماندني هاي سينمايي تازه، به عنوان سفير پويش ارمغان، رسما آغاز به کار گرداند.

در ميان اين ديدار که در ميان دفتر معاونت امور زنان و ديگر خانواده رياست جمهوري انجام گرديد، شهيندخت مولاوردي و ديگر سحر دولتشاهي در مورد وضعيت زنان زنداني به گفته است وگو پرداختند. سحر دولتشاهي ضمن ابراز خرسندي از طريق پيوستن به پويش ارمغان ابراز اميدواري گرداند که اين پويش به صورت ادامه دار و ديگر پايدار در ميان راستاي آزادي زنان گرفتار زندان که ناخواسته درگير جرايم شده‌اند فعاليت کرد و ديگر در ميان ابتداي اين راه بتواند زنان مرتکب جرايم غيرعمد را از طريق زندان نجات دهد. سحر دولتشاهي که در ميان کارنامه خود بازي در ميان فيلم خوب به ياد ماندني هايي چون «بارکد»، «عصر يخبندان»، «طلا و ديگر مس»، «وارونگي» و ديگر «چهارشنبه سوري» را داشته باشد به عنوان سفير پويش ارمغان وظيفه اطلاع رساني و ديگر فرهنگ سازي در ميان ارتباط همراه وضعيت زنان زنداني را عهده دار گرديد.

معاون امور زنان و ديگر خانواده رياست جمهوري نيز ضمن تاکيد بر فعاليت مستمر در ميان حوزه آزادسازي زنان زنداني، از طريق مردم و ديگر مسئولان خواست تا نهايت همراه پيوستن به پويش ارمغان در ميان آزادي زنان زنداني مرتکب جرايم غيرعمد سهيم شوند. در ميان راستاي تفاهم نامه امضا شده ميان معاونت امور زنان و ديگر خانواده رياست جمهوري و ديگر ستاد مردمي ديه، پويش ارمغان آغاز به کار گرداند. اين پويش که فعاليت آن در ميان آستانه ميلاد حضرت زهرا(س) آغاز گرديد تا نهايت ميلاد حضرت فاطمه معصومه (س) به آزادي زنان زنداني مرتکب جرايم غيرعمد در ميان کل کشور خواهد پرداخت.

مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

سحر دولت شاهی سفیر آزادی زنان زندانی گرديد

منبع :setare.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز