اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین
رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین

رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین

دنياي ما هنر:

رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین

رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین

بانویی که در این تصویر میبینید قصد داشته باشد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد. وی یک مجری تلویزیونی هست و گفته می شود رقیب سرسختی برای پوتین رئیس جمهور وقت روسیه خواهد مي باشد. در ادامه صحبت های وی را در مورد نامزدی اش در انتخابات بخوانید.

وی نوشته هست: «من کسنیا سوبچاک، ۳۵ ساله که تمام عمر خود در روسیه زندگی و کار کرده‌ام، در مورد وقایع کشورم نمی‌توانم بی‌تفاوت باشم و نسبت به آنها احساس مسئولیت می‌کنم و کنار آگاهی از همه خطرات و دشواری‌های نامطلوب پیش روی، تصمیم گرفته‌ام تا در انتخابات ریاست جمهوری آینده روسیه شرکت کرده و گامی در جهت توسعه کشور بردارم. به رغم برخی تلاش‌ها برای تخریب من و استفاده از آن در جهت اهداف خاص، معتقدم که این اقدام هم به نفع مخالفان و هم به نفع جامعه خواهد مي باشد. من نامزدی «مخالف همه» خواهم مي باشد که صرفا بعنوان یک مجری تلویزیونی در انتخابات شرکت خواهم نمود.»

کسنیا سوبچاک” روزنامه نگار ۳۵ ساله و مجری معروف یک برنامه تلويزيوني پربیننده شبکه تلویزیونی ” تی ان تی” روسیه در بین هفت زنی هست که گفته می شود کرملین آنها را برای رقابت کنار پوتین مطلوب یافته هست.

سوبچاک ساعت جمعه در صفحه اینستاگرام خود در مورد گزارش های مربوط به احتمال نامزدی اش در انتخابات آتی ریاست جمهوری نوشت: من نمی دانم چه کسانی در تصمیم گیران بالای کشور در مورد نامزدی من صحبت کرده اند، ولي من سال هاست که سیاست را تعقیب کرده ام و تنها به یک تشخیص در مورد آن رسیده ام؛ سیاست امروز شما آقایان یک لکه ننگ هست.”

لینک مطلب

رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز