سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » موسیقی » رضا صادقی به دادگاه رفت
رضا صادقی به دادگاه رفت

رضا صادقی به دادگاه رفت

دنيا هنر:

رضا صادقی به دادگاه رفت

به گزارش هنرآنلاین به نقل از مهر، علی جعفری مدیر برنامه تلويزيوني‌های رضا صادقی کنار اشاره به جزییات تازه‌ترین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت اردلان سرفراز ترانه‌سرای مقیم خارج از کشور از سه بهترين خواننده موسیقی کشورمان توضیح داد: امروز دوشنبه ۲۴ مهرماه به همراه رضا صادقی برای اولین بار در جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت آقای اردلان سرفراز شرکت کردیم و کنار ارائه مدارک، توضیحات لازم را به رئیس دادگاه ارائه دادیم.

وی ادامه داد: به‌طور حتم صدور حکم اولیه دادگاه به خاطر غایب بودن ما در دادگاه بوده و ما هم در دادگاه امروز اعلام کردیم اتهام وارده را قبول نداریم به همین جهت قرار گرديد در جلسه بعدی ضمن حضور وکلای طرفین، توضیحات تکمیلی به ریاست دادگاه ارائه شود. در کل مسئله نگران‌کننده‌ای وجود ندارد و به‌زودی تمامی مشکلات در حضور مقام قضایی حل می‌شود.

جعفری در پایان تأکید گرداند: حکمی که از دادگاه صادرشده قطعاً به خاطر نرفتن ما به دادگاه مي باشد ولی وقتی امروز در جلسه حاضر شدیم و توضیحات مفصلی را ارائه دادیم قرار گرديد تا وکیل ما و وکیل شاکی پرونده نسبت به تکمیل توضیحات و رسیدگی به سوژه جلسات دیگری را برگزار کنند که خوشبختانه فضا به‌گونه‌ای اند که مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.

اردلان سرفراز ترانه‌سرای مقیم اروپا چندی پیش علیه سینا سرلک، رضا صادقی و علی لهراسبی به دلیل استفاده بدون اجازه از دو ترانه‌اش شکایت کرده که دادگاه بدواً رأی به ۲ سال حبس تعزیری این خوانندگان داده مي باشد.

لینک مطلب

رضا صادقی به دادگاه رفت

منبع :www.honaronline.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز