قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » رستورانی مملو از گل های زیبا
رستورانی مملو از گل های زیبا

رستورانی مملو از گل های زیبا

دنيا هنر:

رستورانی مملو از گل های زیبا

تصویری که در بالا میبینید یک باغ نیست بلکه رستورانی در فرانسه هست که کنار انواع گل های زیبا تزئین شده هست. اکثر افرادی که وارد این رستوران می شوند آن را کنار گلفروشی اشتباه میگیرند.

رستورانی که می خواهیم در موردش حرف بزنیم آنقدر گل داشته که وقتی برای اولین بار پا به داخل آن می گذارید احتمالا آن را کنار گلخانه یا گلفروشی اشتباه می گیرید.

رستوران عجیب در فرانسه

رستوران های زیادی هستند که برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشند و محیط زیباتر و لذت بخش تری را برای غذا خوردن به وجود بیاورند فضای داخلی خود را کنار گل و گیاه تزئین می کنند ولي رستورانی که می خواهیم در موردش حرف بزنیم آنقدر گل داشته که وقتی برای اولین بار پا به داخل آن می گذارید احتمالا آن را کنار گلخانه یا گلفروشی اشتباه می گیرید و باورتان نمی شود که در اینجا قرار هست شام یا ناهار بخورید! برای آشنایی کنار این رستوران عجیب فرانسه همراهی کنید.

دکور رستوران بسیار ویژه و خاص هست

دکور رستوران بسیار ویژه و خاص هست و شاید نمونه اش را در هیچ جای دیگر دنیا نبینید.
تقریبا همه جا کنار گل های تازه رز، ارکیده و هزاران گل دیگر پوشیدهو همه میزها به زیبایی کنار گل ها تزئین شده و شکل و شمایلی رویایی و خاص پیدا کرده هست.

در اینجا هیچ گل پژمرده ای وجود ندارد چون به محض اینکه گل ها طراوت خود را از دست بدهند وکمی پژمرده شوند
سریع کنار گل های تازه جایگزین می شود. به این گل ها هر وقت آب داده می شود و برای جلوگیری از خیس شدن میزها بر روی آن ها کاور کشیده می شود. در مسیر نشستن بر روی صندلی خود درختان بومی زیبا و کمیابی را می بینید که حتی در بین آن ها گیاهان گوشت خوار هم به چشم می خورد!

در قسمتی از رستوران یک آبشار در در ميان محفظه ای شیشه ای قرار داشته که کنار گیاهان سرخس پوشیده شدهو دکور تماشایی رستوران را جذاب تر کرده هست.
ولي بهترین بخش رستوران جایی هست که مثل باغ میوه می ماند و از سقف آن گوجه و انگور َآویزان هست که حتی می توانید به آن ها دست بزنید.

رستوران پرگل فرانسه

محو تماشای گل های اطراف می شوید

وقتی بر روی صندلی می نشینید چنان محو تماشای گل های اطراف می شوید که شایداصلا یادتان برود که به اینجا آمده اید تا غذا بخورید!
منوی غذا هم مثل فضای دلنشین و دوست داشتنی اش پر از غذاهای خوشمزه استالبته اگر عطر این همه گل بگذارد که طعم غذاها را بفهمید!
احتمالا خوشمزه ترین قسمت منو دسرهای شیرین و شکلاتی آن به همراه پای سیب هست که می توانیدآن ها را بعد از غذای اصلی سفارش دهید.

 

رستوران شیک و زیبا

در این رستوران غذا برای ۴ نفر به همراه دسر و قهوه حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار می شود. اینجا مطمئنا برای عاشقان گل و گیاه مثل بهشت می ماند جایی هست که باید در آن تا می توانید نفس عمیق بکشیدو عطر گل های تازه را استشمام کنید. در این رستوران می توانید جذابیت فرانسه را در فضایی لوکس و غافلگیرانه
بیشتر احساس کنید و شبی فراموش نشدنی و رمانتیک را بگذرانید.

الی گشت

لینک مطلب

رستورانی مملو از گل های زیبا

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز