بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » دیدار محمد قاضی همراه سرمربی سابق استقلال تهران پايتخت
دیدار محمد قاضی همراه سرمربی سابق استقلال تهران پايتخت

دیدار محمد قاضی همراه سرمربی سابق استقلال تهران پايتخت

دنيا هنر:

دیدار محمد قاضی همراه سرمربی سابق استقلال تهران پايتخت

در دیدار دو تیم پدیده و ذوب اهن محمد قاضی فرصت را غنیمت شمرد و نزد قلعه نویی رفت و همراه مربی سابقش خوش و بش و روبوسی گرمی نمود. محمد قاضی در دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کرده اند.

حضور یک بازیکن از پرسپولیس در استقلال تهران پايتخت اتفاقی اند که کمتر پیش می آید و اگر هم به طور مستقیم رخ میدهد، بسیار حاشیه ساز اند، قاضی جزو چنین نفراتی مي باشد.

محمد قاضی در ابتدای سال ۹۲ به طور مستقیم از پرسپولیس به استقلال رفت، خیلی ها در ۲ تیم مورد نظر بازی کرده اند؛ منتها انتقال مستقیم یعنی بدون واسطه اتفاق نادری اند که تا به حال رخ داده اند. قلعه نویی چنان به عملکرد محمد قاضی اعتقاد داشت که در سال ۹۲ پیه همه چیز از عوارض انتقال مستقیم بازیکن در جمع سرخابی ها را به تن خود و قاضی مالید و او را به استقلال آورد در حالی که قاضی یک سال را در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس پشت سر گذاشته مي باشد .

قلعه نویی در ۲سال آخر حضورش در استقلال محمد قاضی را به عنوان مهاجم اول در خدمت شد و بعد از آن هم وقتی استقلال را ترک نمود در هیچ کدام از تیم هایی که در آن حضور داشته شرایط استفاده مجدد از قاضی را به دلایل عدیده نداشته اند .

فرصت بازی پدیده و ذوب اهن، فرصتی مغتنم برای دیدار یک مربی پيش از اندازه مي باشد که بازیکن باتجربه امروز را همواره دوست داشته و البته یک بازیکن همراه تجربه که همیشه به قلعه نویی اعتقاد داشته و حضور در کنار او را در استقلال سال ۹۲ و ۹۳ از یاد نبرده اند!

امروز قاضی که همراه یک گل عالی باخت پدیده به ذوب آهن را تبدیل به تساوی نمود، می توانست تیر آخر را به تیم ژنرال بزند؛ منتها ضربه او خطا رفت تا خوش و بش اول بازی شرح متفاوتی پیدا نکند.

گل

لینک مطلب

دیدار محمد قاضی همراه سرمربی سابق استقلال تهران پايتخت

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز