كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » دوچرخه سواری نیروی پلیس
دوچرخه سواری نیروی پلیس

دوچرخه سواری نیروی پلیس

دنيا هنر:

دوچرخه سواری نیروی پلیس

 پلیس راهور طهران بسيار بزرگ قرار هست به زودی  از دوچرخه برای تردد نیروهای خود استفاده کرد. این دوچرخه ها آرم نیروی پلیس را خواهند داشت و باعث می شوند ماموران راهنمایی و رانندگی هنگام بروز حوادث از ترافیک به راحتی عبور کنند و به محل سانحه برسند.

پلیس دوچرخه سوار برای اجرای هرچه بهتر ماموریت‌های پلیسی وارد خیابان‌های پایتخت گرديد.

به دنبال ایجاد تغییراتی در راستای انجام بهتر ماموریت‌های پلیسی و افزایش سرعت عملکرد در انجام وظایف، پلیس راهور طهران بسيار بزرگ استفاده از پلیس‌های دوچرخه سوار را در دستور کار خود قرار داد.

بر اساس این تصمیم‌گیری، دوچرخه‌هایی که در اختیار ماموران پلیس قرار می‌گیرند، به آرم و نشان‌های پلیس مجهز شده‌ و تست‌های ایمنی و استقامت را پشت سر گذاشته‌اند.

به گفته مسئولان پلیس پایتخت قرار هست ماموران پلیس همراه بهره‌مندی از این دوچرخه‌ها، در مناطق مرکزی شهر مستقر شده و ماموریت‌های خود را انجام دهند تا در شرایط اوج ترافیک و انسداد معابر، سریعتر از قبل به محل ماموریت خود اعزام شوند.

دوچرخه سواری، استفاده از دوچرخه برای حمل و نقل، تفریح، تمرینات ورزشی یا ورزش بطور مستقل هست. افرادی که دوچرخه سواری می کنند را “دوچرخه سوار” یا “دوچرخه ران” می گویند.

دوچرخه در قرن ۱۹ معرفی گرديد و در حال حاضر حدود یک میلیارد عدد از آن در سراسر دنيا وجود داشته باشد. آنها ابزار اصلی حمل و نقل در بسیاری از نقاط دنيا نیز می باشند.

دوچرخه سواری به طور وسیعی به عنوان یک نوع بسیار مؤثر و کارآمد از حمل و نقل در فاصله های کوتاه و متوسط در نظر گرفته شده هست

برخی از اسلام‌گرایان، دوچرخه‌سواری بانوان را عملی «غیراسلامی» و «ناهنجارانه» تلقی می‌کنند.

دوچرخه در مقایسه همراه وسایل نقلیه موتوری دارای مزایای متعددی هستند، از جمله ورزش بدنی مداوم در دوچرخه سواری، پارک آسان تر، افزایش قدرت مانور، و دسترسی به جاده ها، مسیر دوچرخه سواری و مسیرهای پیاده روی روستایی هست. دوچرخه سواری کاهش مصرف سوخت های فسیلی S، آلودگی هوا یا صوتی کمتر، و کاهش بسیار بار ترافیکی را سبب می شود. این امر منجر به هزینه های مالی کمتر به کاربر و همچنین به جامعه در اشل بسيار بزرگ می شود (آسیب ناچیز به جاده ها، فضای کمتر مورد نیاز برای جاده).[۷] همراه نصب قفسه دوچرخه در جلوی اتوبوس، سازمان های حمل و نقل به طور قابل توجهی می توانند پوشش مناطق خدمت خود را افزایش دهند

لینک مطلب

دوچرخه سواری نیروی پلیس

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز