پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » درسا درخشانی از تیم ملی شطرنج اخراج نمودند
درسا درخشانی از تیم ملی شطرنج اخراج نمودند

درسا درخشانی از تیم ملی شطرنج اخراج نمودند

دنيا هنر:

درسا درخشانی از تیم ملی شطرنج اخراج نمودند

درسا درخشانی از شطرنج بازهای به نام کشورمان هست که به دلیل بی حجابی از تیم ملی کشورمان اخراج نمودند و به تیم ملی آمریکا پیوست. این اتفاق در مسابقات شطرنج جبل‌الطارق افتاد.

دختر زن شطرنج باز ایرانی که به دلیل حضور بدون حجاب در رقابت‌های بین‌المللی از تیم ایران اخراج نمودند، به تیم ملی آمریکا پیوست.

پیوستن درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا , دختر زن شطرنج باز ایرانی که به دلیل حضور بدون حجاب در رقابت‌های بین‌المللی از تیم ایران اخراج نمودند، به تیم ملی آمریکا پیوست.

درسا درخشانی، شطرنج باز ایرانی الاصل و استاد بسيار بزرگ و استاد بین‌المللی شطرنج که به دلیل حضور بدون حجاب در رقابت‌های بین‌المللی از تیم ایران اخراج نمودند، از این پس در تیم ملی آمریکا در مسابقاتشرکت می‌گرداند.

درسا درخشانی به تیم ملی آمریکا پیوست

درخشانی در دو سال اخیر در چند رقابت بین‌المللی بدون حجاب شرکت کرده خواهد بود که در نهایت حضوربدون حجاب او در اوایل سال ۲۰۱۷ و در مسابقات شطرنج جبل‌الطارق سبب اخراج او از تیم ملی ایران نمودند.

او پس از سارا خادم الشریعه، دومین شطرنج باز زن ایرانی خواهد بود که علاوه بر کسب درجه استاد بسيار بزرگ بانوان،در ۱۸سالگی و در هشتاد و هفتمین کنگرهٔ شطرنج دنيا عنوان استاد بین‌المللی را به دست آورد.

وی سابقه قهرمانی شطرنج نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۲ و کسب مقام ششمی شطرنج جوانان جهاندر سال ۲۰۱۵ را برای ایران در کارنامه خود داشته.

درسا درخشانی حدود سال ۹۴ کنار یک پیشنهاد از باشگاه بارسلونای اسپانیا برای ادامه تحصیلات دانشگاهی و شطرنج به آن کشور رفت و برای آن تیم بازی نمود.

دختر زن شطرنج باز ایرانی در تیم ملی آمریکا

لینک مطلب

درسا درخشانی از تیم ملی شطرنج اخراج نمودند

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز