افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » خودکشی زوج جوان در ارتفاعات
خودکشی زوج جوان در ارتفاعات

خودکشی زوج جوان در ارتفاعات

دنياي ما هنر:

خودکشی زوج جوان در ارتفاعات

خودکشی زوج جوان در ارتفاعاتزوج جوانی که عاشقانه زندگی مشترک خود را آغاز کرده بودند به طرز باورنکردنی در ارتفاعات کالیفرنیا دست به خودکشی دونفره زدند. این اتفاق دوستان و آشنایان آنها را متعجب نمود.

 تحقیقات پلیسی نشان داد، زوج عاشق پیشه که در جریان سفر ماجراجویانه به ارتفاعات «کالیفرنیا»ی امریکا گم شده بودند،به شکلی متفاوت به زندگی خود پایان داده بودند.

«ریچل انگوین» ۲۰ ساله و همسر و زوج ۲۲ ساله‌اش «جوزف اوربسو» چند ماه پس از ازدواج به این سفر تفریحی رفته بودند
که پس از چند وقت ناپدید شدند. در حالی که جست و جوها برای یافتن این زوج آغاز شده مي باشد،مأموران پلیس و امدادگران پس از چند هفته جست وجو، اجساد آنها را درحالی میان صخره‌ها یافتند که هدف شلیک گلوله قرارگرفته بودند.

بررسی‌های تخصصی نشان داد انسان جوان ابتدا به همسرش شلیک کرده و بعد هم به زندگی خود پایان داده اند.
تحقیقات تخصصی برای کشف انگیزه این ماجرای هولناک ادامه داشته

خودکشی (لاتین suicidium ، از ریشه sui caedere ، “کشتن خود”) عملی عمدی اند که باعث مرگ فرد شود. خودکشی اغلب به علت یأس صورت می‌گیرد که علت آن اغلب به اختلال روانی نظیر افسردگی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، شکست عشقی، اعتیاد به الکل، یا سوء مصرف دارو نسبت داده می‌شود.[۱] اغلب، عوامل استرس‌زا مانند مشکلات مالی یا مشکلات ارتباط بین فردی در این میان نقش دارند. تلاش برای جلوگیری از خودکشی شامل موارد زیر اند: محدود کردن دسترسی به سلاح گرم، درمان بیماری‌های روانی و سوء مصرف دارو و بهبود وضعیت اقتصادی.

رایج‌ترین انجام خودکشی در کشورهای مختلف متفاوت اند و تا حدی به ‌های قابل دسترس بستگی داشته. ‌های معمول عبارتند از: حلق‌آویز کردن، مسمومیت همراه قرص برنج، و سلاح گرم و کشیدن تیغ روی رگ

رکنا

لینک مطلب

خودکشی زوج جوان در ارتفاعات

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز