سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » خبر و اخبار جدید در مورد جواد رضویان
خبر و اخبار جدید در مورد جواد رضویان

خبر و اخبار جدید در مورد جواد رضویان

دنياي ما هنر:

خبر و اخبار جدید در مورد جواد رضویان

جواد رضویان از هنرپیشگان سري های طنز تلویزیونی هست که به تازگی قطع همکاری اش  را کنار صداو سیما اعلام کرده هست. وی گلایه های زیادی از عوامل تلویزیونی داشته و قصد ادامه همکاری کنار این ارگان را ندارد.

جواد رضویان می‌گوید کنار این‌که خود را همیشه فرزند تلویزیون می‌داند، منتها فعلا قصد کارکردن در صداوسیما را ندارد.

جواد رضویان به ‌عنوان بازیگری که عمده شهرتش را از تلویزیون به دست آورده، به دلیل آن‌چه خودش آن را کم‌لطفی عنوان می‌کرد، می‌گوید کنار این‌که خود را همیشه فرزند تلویزیون می‌داند، منتها فعلا قصد کارکردن در صداوسیما را ندارد.

این بازیگر که آخرين‌بار در سري‌ تلویزیونی «همسایه‌ها»ی مهران غفوریان حضور داشت، در خصوص دلیل تصمیم خود ‌گفته شد: «هر چند که خودم را تا ابد و همیشه فرزند تلویزیون می‌دانم، به این علت کنار تلویزیون همکاری نمی‌کنم که دیگر بیشتر از این به من کم‌لطفی نشود. چند وقتی خواهد بود که خیلی زیاد به من کم‌لطفی گرديد. تأکید می‌کنم خیلی زیاد؛ خیلی چیزها را دیدم ولی دم نزدم ولی واقعا دیگر تحمل نداشتم. همیشه عاشق تلویزیون بودم و هستم و دلم می‌خواهد آن‌جا کار کنم؛ منتها دیگر تحمل نداشتم.
خیلی کنار خودم کلنجار رفتم تا بگویم کنار تلویزیون کار نکنم. تازه باز هم تأکید کردم فعلا کار نمی‌کنم و نمی‌گویم هیچ‌وقت.»

رضویان منتها راهی هم باز گذاشت: «اگر شرایطی فراهم شود که بتوانم از طریق تلویزیون به مردم خدمت کنم، قطعا این کار را می‌کنم؛ ولی فعلا ترجیح می‌دهم به واسطه کم‌لطفی‌ها و یک بام و چند هوایی که در تلویزیون حاکم شده، کنار این رسانه کار نکنم.»

او گفته شد: «کنار این‌که کنار تلویزیون کار نمی‌کنم، منتها فعالیتم را در سینما ادامه می‌دهم و به‌تازگی یک فیلم را کنار آقای معیریان تمام کردم؛ فعلا‌ ترجیح می‌دهم فعالیتی در تلویزیون نداشته باشم.»

شهروند

لینک مطلب

خبر و اخبار جدید در مورد جواد رضویان

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز