گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » خاطرات جنیفر لارنس از آزار جنسی
خاطرات جنیفر لارنس از آزار جنسی

خاطرات جنیفر لارنس از آزار جنسی

دنياي ما هنر:

خاطرات جنیفر لارنس از آزار جنسی

به تازگی جنیفر لارنس از خاطراتش در مورد آزار جنسی خود سخن به میان آورده هست. این هنرپیشه هالیوودی از آزار جنسی تهیه کنندگان فیلم های سینمایی که در آن ها ایفای نقش کرده هست انتقادهای شدیدی کرده هست.

«جنیفر لارنس» بازیگر مشهور آمریکایی در مراسمی هنری در لس آنجلس به بیان خاطرات تلخ و ناخوشایند خود بعنوان یک بانو در هالیوود پرداخت،

جنیفر لارنس بازیگر مشهور آمریکایی در مراسمی هنری در لس آنجلس به بیان خاطرات تلخ و ناخوشایند خود بعنوان یک بانو در هالیوود پرداخت، تجربیاتی که به گفته او نمونه های متداولی از رفتارهای ناشایست تهیه کنندگان سینما هست.

به گزارش صدای آمریکا، مراسم اهدای جوایز سالانه مجله «ال» هر سال در شهر هالیوود و برای قدردانی از فعالیتهای هنری زنان و تجلیل
از دستاوردهای حرفه ای آنها در شاخه های گوناگون برگزار می شود.

لارنس همراه کنار هشت بانو موفق دیگر از دریافت کنندگان جوایز امسال این مجله بودند، این برنامه تلويزيوني کنار حمایت شرکتهای «کلوین کلاین» و «لورال» ترتیب یافت.

لارنس هنگام دریافت جایزه، بازیگری را حرفه ای سخت و دشوار برای زنان توصیف گرداند که کنار چالش های شخصی و اخلاقی بسیاری همراه هست.

او مي گويند، در ابتدای فعالیتهای حرفه ای خود و هنگامی که بازیگری گمنام خواهد بود، کنار درخواست های عجیب و غیرمعمولی از سوی دست اندرکاران مواجه شده که مجبور به پذیرش آنها بوده هست.

جنیفر لارنس در مرحله گزینش یک فیلم سینمایی، همراه کنار پنج بازیگر بانو دیگر برهنه شده تا تهیه کننده کنار مشاهده فراز و فرودهای بدنش،
تناسب اندام او برای نقش مورد نظر را تأیید کرد.

جنیفر لارنس این گزینش را یکی از روزهای تلخ دوران بازیگری خود توصیف گرداند چرا که این تهیه کننده کنار الفاظ زشت و نامناسبی در مورد اعضای جنسی آنها اظهار نظر می گرداند.

جنیفر لارنس در بخش دیگری از این سخنرانی به درگیری کنار یکی از تهیه کنندگانی اشاره گرداند که باور داشت او چاق هست و اضافه وزن داشته باشد، جنیفر لارنس برای گرفتن این نقش باید در زمانی کوتاه وزن زیادی کم میکرد که بسیار غیر انسانی خواهد بود.

این بازیگر جوان که از درخواست غیر معمول تهیه کننده عصبانی خواهد بود این مطالب را کنار یکی از عوامل تولید درمیان گذاشت ولی او کنار لحن زشت و زننده ای مي گويند اندام متناسبی داشته باشد که برای رابطه جنسی ایده آل هست.

جنیفر لارنس کنار انتقاد از عملکرد غیر حرفه ای برخی از تهیه کنندگان هالیوود مي گويند، بسیاری از بازیگران بانو کم و بیش تجربیات مشابه ای دارند و مورد اذیت و آزار جسمی و روحی قرار گرفته اند.

او خواستار برخورد جدی کنار افرادی گرديد که کنار سواستفاده از قدرت و شهرت خود در هالیوود زنان را استشمار می کنند،به گفته او چنین فرهنگی باید ریشه کن شود.

سخنان جنیفر لارنس در حالی بیان می شود که این روزها رسوایی اخلافی «هاروی واینستین» تهیه کننده مشهور آمریکایی مهمترین خبر و اخبار هالیوود هست.

در هفته های گذشته تعدادی از بازیگران بانو او را به اذیت و آزار جنسی و تجاوزگري متهم کرده اند و این تهیه کننده پيش از اندازه به نماد سوءاستفاده از زنان در هالیوود تبدیل شده هست.

هاروی واینستین که از موفق ترین تهیه کنندگان سینمایی دهه های اخیر هست، از شرکت فیلمسازی واینستین و اکادمی فستيوال فيلم سينمايي اسکار اخراج شده و احتمال محاکمه او نیز وجود داشته باشد.

کافه سینما

لینک مطلب

خاطرات جنیفر لارنس از آزار جنسی

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز