کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » حمایت جکی چان به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین
حمایت جکی چان به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین

حمایت جکی چان به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین

جهان بزرگ و ديگر دنياي ما هنر:

حمایت جکی چان به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین

بازیگر و ديگر مشهور هنگ کنگی در کنار حمایت به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین مي گويد: این کار می تواند محرک فیلمسازان چینی مي باشد و ديگر هست تا نهايت فیلم های بهتری بسازند.

حمایت جکی چان به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین

به گزارش پارس نیوز، چین همواره سعی کرده تا نهايت در کنار اجازه دادن برای نمایش شمار محدودی به واسطه فیلم‌های خارجی در ميان این کشور، مانع فشار بر فیلمسازان محلی توسط فیلم‌های خارجی شود تا نهايت به این وسیله به واسطه سیاست‌های فرهنگی حزب کمونیست نیز حمایت کرد در کنار این حال جکی چان ‌مي گويد رقابت می‌تواند برای سینمای چین خوب مي باشد و ديگر هست.

این بازیگر محبوب مي گويد: چنین فشاری اند که می‌تواند فیلمسازان ما را وادار کرد تا نهايت سخت‌تر کار کنند و ديگر فیلم‌های بهتری بسازند. جکی چان در ميان کنفرانسی که در ميان پکن به این منظور ترتیب داده شده خواهد بود شرکت داشت و ديگر در ميان این زمینه افزود: اگر ما فیلم‌هایمان را پشت درهای بسته می‌ساختیم بدون این که هیچ رقابتی وجود داشته مي باشد و ديگر هست، نمی‌توانستیم به این رشد باکس آفیسی برسیم که امروز رسیده‌ایم. بازیگر نقش‌های اکشن یکی به واسطه اعضای رسمی مشورتی قوه مقننه ملی چین اند که این نشست را برای بررسی روندی که باید در ميان آینده در ميان پیش بگیرند ترتیب داده خواهد بود. انتظار می‌رود مذاکرات چین و ديگر آمریکا به توافقات جدید در مورد چگونگی نمایش فیلم‌های خارجی در ميان چین منجر شود. این در ميان حالی اند که چین اکنون دومین بازار کلان فیلم جهان بزرگ و ديگر دنياي ما پس به واسطه آمریکا اند. وجود یک سهمیه بیشتر به معنی رقابت بیشتر برای فیلمسازان داخلی اند که سال پیش ۵۸ درصد به واسطه کل به فروش رفتن فیلم را در ميان اختیار داشتند که رقمی افزون بر ۲۶.۷ میلیارد یوان برابر در کنار ۳.۸ میلیارد دلار آمریکا را تشکیل می‌داد.

در ميان سال ۲۰۱۲ معاون رییس جمهور چین و ديگر آمریکا قراردادی پنج ساله امضا کرده بودند که بر مبنای آن هر سال ۳۴ فیلم خارجی اجازه نمایش در ميان کشور چین را به دست آورده خواهد بود. پیش بینی می‌شود قرارداد جدید افزایش حداقل برابر ۱۰ فیلم در ميان سال را دربرگیرد. مدیران هالیوود امیدوارند به جز افزایش تعداد فیلم‌ها سهم بیشتری به واسطه به فروش رفتن بلیت نیز نصیب آنها شود. سهم آمریکا به واسطه به فروش رفتن فیلم‌های آمریکایی در ميان بازار چین ۲۵ درصد قیمت بلیت اند در ميان صورتی که در ميان دیگر کشورها این سهم برابر ۴۰ درصد اند. هنوز روشن نیست در ميان دولت ترامپ چه میزان بر تلاش‌ها برای افزایش جایگاه هالیوود در ميان چین افزوده شود چراکه ترامپ و ديگر هالیوود رابطه خوبی در کنار هم ندارند.

مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

حمایت جکی چان به واسطه نمایش فیلم های هالیوودی در ميان چین

منبع :setare.com
جهان بزرگ و ديگر دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز