قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » حضور بدل های ایرانی در تلویزیون
حضور بدل های ایرانی در تلویزیون

حضور بدل های ایرانی در تلویزیون

دنياي ما هنر:

حضور بدل های ایرانی در تلویزیون

در این تصویر بدل محمدرضا گلزار، محمدرضا اصفهانی و لیونل مسی را میبینید که به اکران فرمول یک دعوت شده اند. این هنرمندان به مصاحبه و گفتگو کنار علی ضیاء مجری این اکران پرداختند.

بدل محمدرضا گلزار , به روال سه شنبه های «فرمول یک» کنار اجرای سیدعلی ضیا، این هفته هم یک پرونده در اکران پیگیری گرديد؛«شهرت و شباهت» که کنار حضور بدل محمدرضا گلزار، محمد اصفهانی و مسی همراه مي باشد.

ضیا پیش از آغاز گفتگو کنار مهمانان، در سخنانی در خصوص حواشی اکران روز مهم دانش آموز توضیح داد:ما شنبه اکران ای داشتیم که دو مهمان خوش سرو زبان در آن حضور داشتند،چند ویدئو از این دو مهمان به صورت گسترده در فضای مختلف منتشر گرديد،خیلی ها دوست داشتند و خندیدند و رفقایمان می گفتند از این که این کودکان در تلویزیون هستندخوشحالیم. انتقاداتی هم بوده که برخی دقیق و درست هست و همیشه وجود داشته هست،ولي کنار احترامی که برای برخی منتقدان که مخالف اکران بودند قائلم لازم هست توضیحاتی بدهم.

در ادامه ضیا میزبان مهدی پیرنجم الدین، بدل محمد اصفهانی گرديد که در خصوص این عنوان مي گويند: سالها پیش که آقای اصفهانی در بورس بودند، متوجه این شباهت شدم.
هرجایی که می رفتم مردم نگاه های خاصی به من داشتند. برایم سوال شده مي باشد قضیه چیست؟
تا اینکه در پاساژ عالی قاپو اصفهان به سی دی فروشی رفته بودیم که روی یکی از سی دی ها عکس فردی را دیدم که شبیه من مي باشد و آن موقع فهمیدم من به چه کسی شباهت دارم.

دوست نداشتم به خاطر دیگری به من احترام بگذارند برای همین خواننده معروف شدم!

وی افزود: از آنجایی که دوست ندارم به خاطر کسی دیگر به من احترام بگذارند و جلب توجه کنند، تصمیم گرفتم خودم وارد عرصه موسیقی شوم و آواز بخوانم!

پیرنجم الدین ادامه داد: شخصيت بنده خدادادی هست، از اول اینطور بوده ام و سعی نکرده ام و نخواهم نمود شخصيت ام را شبیه او کنم. ولي خیلی ها گفته اند من دارم خودم را شبیه ایشان می کنم. از طرفی مردم فکر می کنند من نمی خواهم کنار آنها عکس بگیرم یا به آنها امضا بدهم برای همین می گویم اصفهانی نیستم!

در دادگاه هم مرا کنار اصفهانی اشتباه گرفتند و تبرئه شدم!

بدل اصفهانی تأکید نمود: به خاطر اطلاعات اشتباهی که به آقای اصفهانی داده بودند، ایشان از من شکایت نمود. ولي حتی در دادگاه هم مرا کنار او اشتباه گرفتند و من تبرئه شدم. تلاش کرده ام کنار آقای اصفهانی ارتباط برقرار کنم ولي ایشان به خاطر پیش زمینه بدی که از من دارند، قبول نکرده اند.

وی در خصوص ماجرای شکایت اصفهانی از خود توضیح داد: در اشتهارد کرج من اجرایی داشتم و در آن اکران آقای ایرج نوذری هم مهمان بودند
و قبل از من اجرا داشتند. او مرا نشناخت و تصور نمود دکتر اصفهانی هستم و در پایان اجرایش مي گويند ما امروز در خدمت دکتر محمد اصفهانی هستیم.
ایشان خودش اشتباه متوجه شده مي باشد و اعلام نمود. این عنوان برای مردم یک ذهنیت ایجاد نمود.
وقتی هم که من روی صحنه رفتم و خود را نجم الدین معرفی کردم،به آقای نوذری بر خورد و نمی دانم چه گرديد که این ماجرا به گوش آقای اصفهانی رسید.
من این عنوان را در دادگاه ارائه دادم و گفتند این عنوان را که خود آقای نوذری مطرح کرده و در دادگاه هم که حاضر نشده هست.
آقای مهدی یغمایی به عنوان شاهد و خود دکتر اصفهانی هم در دادگاه حاضر نشدند و بنده تبرئه شدم.

پیرنجم الدین در پایان مي گويند: آقای اصفهانی امیدوارم هرجا هستید سالم باشید و رابطه مان مهربانانه تر مي باشد.

محمدرضا امامی، بدل محمدرضا گلزار نیز دیگر مهمان اکران مي باشد که در سخنانی مي گويند:چند سالی هست که از طریق فضای مجازی متوجه شده ام شبیه محمدرضا گلزار هستم. در کار مدلینگ بودم و تئاتر هم کار کرده ام. قرار هست به زودی در سینما نیز ایفای نقش کنم.

کارگردانان سینما از من خواسته اند نقش گلزار را بازی کنم

وی کنار بیان اینکه از کودکی در کرمانشاه به بازیگری علاقه داشتم، ادامه داد: من محمدرضا امامی هستم نه محمدرضا گلزار و نمی خواهم از نام ایشان سوءاستفاده کنم.
برخی فيلمساز های سینما به من گفته اند بیا و نقش آقای گلزار را بازی کن ولي من نپذیرفته ام و دوست دارم در کنار ایشان بازی کنم.

این فرد مشابه گلزار در پایان اظهار نمود: من همیشه می گویم من شبیه گلزار نیستم بلکه یک هوادار کوچک و دوستدار ایشان هستم. خدمت آقای گلزار سلام می کنم، من همیشه شما را دوست داشتم و سعی نکردم از اسم بسيار بزرگ شما سوءاستفاده کنم.

صفحه اکران فرمول یک

لینک مطلب

حضور بدل های ایرانی در تلویزیون

منبع :hidoctor.ir
دنياي ما هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز