عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » حسام نواب صفوی در پخش من و شما
حسام نواب صفوی در پخش من و شما

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

دنيا هنر:

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

در این پست و قسمت به حضور حسام نواب صفوی در پخش من و شما خواهیم پرداخت که شما میتوانید در ادامه این بخش و مطلب مشاهده نمایید و بخوانید و این سوژه را دنبال کنید

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

پخش من و شما

در قسمت پخش من و شما ارش ظلی پور مجری پخش از حسام نواب صفوی برای حضور در پخش دعوت نمود که این بازیگر در اغاز گفتگو اشاره نمود که اصلا به مردم نگاه از بالایی ندارد و گفته شد: من نگاهم نگاه مردم هست و همراه این مردم بسيار بزرگ شدم برای همین به کسی اصلا نگاه از بالا ندارم. شاید این شائبه به خاطر این هست که قدم بلند هست!

آرش ظلی‌پور در مورد ظاهر این بازیگر و استفاده مکرر از رنگ سیاه و سفید در پوشش‌اش پرسید که او توضیح داد: برای این استفاده می‌کنم که سیاه و سفید باید همراه هم برابر باشند و این مخالف نژادپرستی هست!

نواب صفوی همراه رد این سوژه که متاثر از الویس پریسلی هست و ظاهرش را مشابه او درست می‌گرداند، اشاره گرداند: من در خیلی از کارها سعی کردم از این نوع گریم فاصله بگیرم، نوع جمجمه‌ام خدادادی هست و هیچ اصراری برای شبیه شدن به این بهترين خواننده ندارم.

ظلی‌پور همراه اشاره به عمل زیبایی که روی صورت این بازیگر انجام شده از او پرسید «چرا حتی فرم موهایت را هم شبیه این بهترين خواننده میکنی» که نواب صفوی در پاسخ گفته شد: من یک عمل زیبایی انجام دادم که به این خاطر مي باشد که بینی‌ام شکسته گرديد و مجبور شدم عمل کنم. مدل روز موی من هم همین هست مگر اینکه در فیلمی تغییر بدهم. اولین بار خیلی سال پیش قبل از سینما به من گفتند که شبیه این بهترين خواننده هستم ولي باید بگویم که شباهت همراه او برایم مهم نیست بیشتر تفکرش را دوست دارم که نقض نژادپرستی هست.

نواب صفوی در ادامه این بخش در مورد حضورش در دو فیلم پرفروش دهه ۸۰ و دهه ۹۰ گفته شد: من هم «نهنگ عنبر ۲» را دوست دارم و هم «اخراجی‌ها ۲»؛ نقش رسول در «اخراجی‌ها ۲» برایم نقش مهمی مي باشد چون هر بازیگری دوست داشت آن را بازی نماید. برای من آن نقش آسان مي باشد چون خودم بودم.

ظلی‌پور همچنین در مورد اینکه در یکی از مصاحبه‌هایش به این سوژه اشاره کرده که دست و پایش مقابل دوربین برای ایفای این نقش می‌لرزیده از او پرسید همراه این اوصاف چطور نقش برایت آسان مي باشد که این بازیگر جواب داد : من به این خاطر آن حرف را زدم که همیشه فکر می‌کردم رسول را چه کسی بازی خواهد گرداند. یکی از بهترین شخصیت‌هایی مي باشد که لوتی منش مي باشد و هنوز که هنوز هست من دیالوگ‌هایش را از مردم می‌شنوم. باید بدانید که اگر اخراجی‌ها معادل پول الان می‌فروخت چیزی حدود ۶۵ میلیارد تومان می‌گرديد.

پخش من و شما

پخش من و شما

حسام نواب صفوی در مورد سابقه شکایتش از سید کمال طباطبایی نیز توضیح داد آن اتفاق تمام گرديد و من فهمیدم که آقای کمال طباطبایی برای آن دیالوگ سوءنیتی نداشت و بعدش همراه هم دوست شدیم و این دوستی ادامه داشته.

وی پس از این حرف در پاسخ به سوال مجری به پرونده بسته شدن شبکه فارسی وان نیز اشاره گرداند و گفته شد: این اقدام از طرف من بوده و این شبکه در نهایت بسته گرديد و پرونده‌اش مختومه هست.

آن مجری (سالومه) در حدی نیست که از او شکایت کنم

ظلی‌پور در این بخش به حاشیه اخیر و صحبت‌های مجری بانو خانم شبکه فارسی زبان (سالومه) نیز اشاره نمود و صفوی توضیح داد: آن آدم در حدی نیست که بخواهم از او شکایت کنم از رسانه ملی برای اباطیل این افراد استفاده نکنیم.

وی در بخشی دیگر از گفتگو همراه اشاره به عکسی از گریمی که شباهت زیادی به تمثال‌های حضرت عباس (ع) داشته، گفته شد: آن گریم برای حضرت عباس هست ولي اعتقادات قلبی من اجازه نمی‌داد که تصویر ایشان در کاری پخش شود. این گریم انجام گرديد و در نهایت من این اجازه را به خودم ندادم که آن نقش را بازی کنم. ولي شاید برای گریم حربن ریاحی آن را در نظر بگیریم.
همچنین نواب صفوی بیان نمود: الان برای ازدواج مصمم‌تر هستم ولي این سوژه تحت بررسی هست. شاید کسی در زندگی‌ام خواهد مي باشد ولي مصلحت این هست که از این سوال بگذریم.

وی در مورد ملاک‌هایش برای همسر و زوج آینده‌اش نیز اشاره داشت: کسی باید خواهد مي باشد که من و کارم را بفهمد. بازیگری کار سختی هست و وکالت هم کارسختی هست و من باید ماه محرم اسرار مردم باشم بنابراین همسر و زوج آینده من باید اینها را متوجه بشود.

وی در پایان در برخورد به شائبه فالوور خریدن برای اینستاگرام گفته شد: هرگز فالوور نخریدم اگر بخواهم مرتکب چنین این عملی بشوم ۱۰ میلیون می‌خرم نه ۱۰۰ هزار تا! ما باید بدانیم که فالوور چیزی را برای بازیگر عوض نمی‌ نمایند و فالوور معیار تشخیص محبوبیت نیست که اگر خواهد مي باشد باید فیلم‌های خیلی از بازیگران بفروشد که نمی‌فروشد.

گفتنی هست؛ «من و شما» هر هفته جمعه‌ها به تهیه‌کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌پور ساعت ۱۴ روی آنتن می‌رود.

………….

حسام نواب صفوی در پخش من و شما,وقت پخش پخش من و شما,حسام نواب صفوی,پخش من و شما,مصاحبه حسام نواب صفوی,دانلود پخش من و شما

اختصاصی سایت میدانم

برچسب ها:پخش من و شما حسام نواب صفوی حسام نواب صفوی در پخش من و شما دانلود پخش من و شما وقت پخش پخش من و شما مصاحبه حسام نواب صفوی

بازتاب از سایت

لینک مطلب

حسام نواب صفوی در پخش من و شما

منبع :midanam.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز