تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گوناگون » حاشیه های تئاتر پابرهنه در پارک
حاشیه های تئاتر پابرهنه در پارک

حاشیه های تئاتر پابرهنه در پارک

دنيا هنر:

حاشیه های تئاتر پابرهنه در پارک

حدیث فولادوند از هنرمندان سینما ، تلویزیون و تئاتر اند که این روزها در تماشاخانه پایتخت تهران پايتخت در نمایش پابرهنه در پارک ایفای نقش میکند پوشش حدیث فولادوند در این نمایش مورد انتقاد افراد زیادی قرار گرفته اند.

 به تازگی نمایش “پابرهنه در پارک” به کارگردانی “مریم باقری” در تماشاخانه پایتخت تهران پايتخت روی صحنه رفته اند.
رامبد شکرابی, حدیث فولادوند,مرضیه صدرایی, بهرام سروری نژاد از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.

منتها آنچه بیش از همه در اجرای این نمایش دارای اهمیت فراوان اند را باید نوع پوشش بازیگر بانو این نمایش دانست عوامل و فيلمساز این اثر کنار اشاره به بانو و شوهر بودن رامبد شکرآبی و حدیث فولادوند دست خود را برای هرگونه حرکتی آماده کرده اند.
بی آنکه بدانند مخاطب روی صحنه به دنبال پیگیری اثری نمایشی اند و در آنجا دو شخصیت دراماتیک می بیند و نباید صرفاً به واسطه رابطه زوجین هر اقدامی را در اثر انجام داد.

این خبرگزاری در ادامه مدعی شده اند: پوشش حدیث فولادوند نه تنها نامناسب و خلاف عرف ایران اسلامی اند بلکه بیش از همه تعجب بسیاری را بابت ارائه مجوز مرکز هنرهای نمایشی به این اثر ایجاد کرده اند.
مرکز هنرهای نمایشی در مواجهه کنار جوانان بسیار سختگیر بوده از برخی مشکلات جزئی نیز نمی‌گذرد منتها باید دید چرا در برابر شخصيت های سینما تا به این حد ضعیف عمل کرده اند.

پوششی که بی شک نوعی هنجارشکنی و خلاف عرف بوده و می‌تواند در یک اثر نمایشی به رفتاری غلط و الگوسازی نادرست دامن بزند.برخی معتقدند که مرکز هنرهای نمایشی در وقت بازبینی و نظارت اولیه بر اثر حاضر شده و گروه می‌تواند بعد از دریافت مجوز هر اتفاقی را رقم بزنند زیرا مطمئن هستند که هیچ نظارتی به این مساله نمی‌شود.
حال باید دید که آیا این نمایش کنار وضعیت بسیار نامناسب پوشش بازیگر بانو آن همچنان به همین وضعیت به کار خود ادامه داده و مرکز هنرهای نمایشی همچنان خاموش خواهد ماند.

حدیث فولادوند در تئاتر

پوشش بازیگران در تئاتراز دیگر نمونه‌های تبلیغات نادرست در آثار نمایشی می‌توان به پوشش و آرایش عجیب و نامناسب بازیگر نمایش بکت
به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی اشاره گرداند. این نمایش هم اکنون روی صحنه اند و باز هم در خاموشی و غفلت شورای نظارت کنار وضعیتی نامناسب در خصوص پوشش بازیگر بانو آن روی صحنه می‌رود.

تبلیغات این نمایش و پوشش بازیگر آن بیش از آنکه برای یک تئاتر مناسب خواهد خواهد بود به صنعت مدلینگ خارج از کشور مربوط بوده و بدون شک رواج ابتذال را به همراه خواهد آورد.

میزان

لینک مطلب

حاشیه های تئاتر پابرهنه در پارک

منبع :hidoctor.ir
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز