آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فیلم و سریال » حاشیه هایی که هر سال گریبان کلاه قرمزی را می گیرد
حاشیه هایی که هر سال گریبان کلاه قرمزی را می گیرد

حاشیه هایی که هر سال گریبان کلاه قرمزی را می گیرد

دنيا هنر:

حاشیه هایی که هر سال گریبان کلاه قرمزی را می گیرد

اعلام زود هنگام حضور “کلاه قرمزی” درون جدول پخش پخش و ديگر اکران تازه برنامه های نوروزی هم نتوانست به حواشی این سريال و ديگر مجموعه جذاب و ديگر ديدني تلویزیونی که درون هفته های آخر سال گریبانش را می گیرد خاتمه دهد.

حاشیه هایی که هر سال گریبان کلاه قرمزی را می گیرد

امروز، ۲۱ اسفند يک ماه سال درون حالي که تنها چند روز مهم و ديگر شگفت انگيز به تحويل سال باقي مانده هست، تهيه‌کننده سريال و ديگر مجموعه جذاب و ديگر ديدني تلويزيوني «کلاه قرمزي» به واسطه توقف توليد اين سريال و ديگر مجموعه جذاب و ديگر ديدني در برابر نوروز اخبار مي‌دهد. مدرسي عدم حمايت مالي به واسطه سوي دنياي تلويزيون و ديگر پخش و ديگر اکران تازه برنامه ها را علت اين تصميم عنوان مي‌کرد؛ اين درحالي هست که نزديک به چهار يک ماه سال پيش به واسطه نوروز ۹۶، حضور پخش و ديگر اکران تازه برنامه تلويزيوني «کلاه قرمزي» درون جدول پخش شبکه دو سيما اعلام شده مي باشد و ديگر بسياري به واسطه علاقمندان اين سريال و ديگر مجموعه جذاب و ديگر ديدني تلويزيوني گمان مي‌کردند که امسال برخلاف سال‌هاي گذشته، بدون نگراني به تماشاي پخش و ديگر اکران تازه برنامه مورد علاقه خود خواهند نشست.

سال گذشته غيبت «کلاه‌ قرمزي» به واسطه جدول پخش پخش و ديگر اکران تازه برنامه‌هاي نوروزي که به نوعي در کنار تغييرات مديريتي صداوسيما نيز همراه مي باشد، باعث نمود سرانجام تا اخباري به واسطه حضور اين پخش و ديگر اکران تازه برنامه درون شبکه پخش و ديگر اکران خانگي به گوش برسد که احتمال طولاني‌تر شدن اين غيبت را بيشتر تقويت مي‌نمود؛ شايد اعلام اخبار زودهنگام حضور اين سريال و ديگر مجموعه جذاب و ديگر ديدني عروسکي درون پخش و ديگر اکران تازه برنامه‌هاي نوروز ۹۶ دليلي در برابر خاتمه دادن به اين احتمالات و ديگر منتها و ديگر اگرها مي باشد؛ منتها و ديگر اگرهايي که حالا به نظر مي‌رسد تدبيري در برابر پايان آنها وجود ندارد. منتها فارغ به واسطه مشکلات مالي سازمان صداوسيما که درون چند سال اخير تبعاتي درون توليدات اين سازمان چه به واسطه نظر کيفي و ديگر چه کمي به همراه داشته هست، گروکشي عروسک‌هاي محبوب مردمي به امري عادي تبديل شده هست؛ معضلي که به نظر مي‌رسد بازنده آن درون نهايت کسي جز علاقمندان به اين عروسک‌ها نباشد. پيشتر نيز شاهد اين نوع رويکرد در مورد عدم ادامه همکاري عروسک «جناب‌خان» در کنار سريال و ديگر مجموعه جذاب و ديگر ديدني «خنداونه» بوديم.

برخي به واسطه هنرمندان که درون حوزه پخش و ديگر اکران تازه برنامه‌هاي عروسکي فعاليت داشته‌اند، درون زماني که حواشي عروسک «جناب‌خان» و ديگر عدم حضور او درون فصل تازه «خندوانه» به دليلي مسائل مالي پيش آمد درون مي گويد‌وگو در کنار ايسنا مطالبي را درون اين زمينه عنوان کرده بودند. عادل بزدوده، خالق عروسک‌هايي چون «زي زي گولو» و ديگر «مخمل» در کنار اشاره به اين که عروسکي که محبوب مي‌شود متعلق به مردم هست، بيان نمود: سازنده عروسکي که درون ميان مردم محبوب شده هست نبايد آن را به واسطه مردم بگيرد و ديگر اين امر به لحاظ وجداني کاري غيرحرفه‌اي هست. او در مورد «جناب خان»، عروسک پخش و ديگر اکران تازه برنامه «خندوانه» بيان نمود: بايد ببينيم که عروسک «جناب خان» به واسطه خريد پارچه سرانجام تا جلوي دوربين رفتنش چه مسيري را گذرانده و ديگر چه نوع قراردادي در کنار سازنده اين عروسک بسته شده هست که سالارزهي، جناب خان را به واسطه پخش و ديگر اکران تازه برنامه خندوانه مي‌گيرد. اگر هر عروسکي حق کپي رايت و ديگر امتياز در برابر سازنده‌اش داشته مي باشد و ديگر هست، اين حواشي به واسطه بين مي‌رود. او در کنار تاکيد بر اين که گرفتن عروسکي محبوب به واسطه مردم، ناپسند هست، مي گويد: تماشاگران اين شخصيت عروسکي (جناب خان) و ديگر صدايش را دوست دارند. اين نوع عروسک ها بايد درون سازماني به اسم خالق خود ثبت و ديگر ضبط شوند. بزدوده درون پايان مي گويد: صدا، عروسک و ديگر عروسک‌گردان سه ضلع هستند که درون اين ميان، صدا و ديگر عروسک مهم‌ترين اضلاع به شمار مي‌روند و ديگر قابل جايگزيني نيستند منتها عروسک گردان به علت اين که ديده نمي‌شود، متاسفانه مي‌توان جايگزيني برايش انتخاب نمود. اين درون حالي هست که اگر صداي عروسکي که درون ميان مردم محبوب شده هست، را به واسطه آن بگيريم، عروسک نمي‌تواند به کار خود ادامه دهد.

مجله اینترنتی ستاره

لینک مطلب

حاشیه هایی که هر سال گریبان کلاه قرمزی را می گیرد

منبع :setare.com
دنيا هنر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز